Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy női pszichológus egy...

Ha egy női pszichológus egy férfi betegnek jeleket küld ,hogy tetszik neki például mosolyog rá simogatja a combját kidüleszti a mellét ilyenkor mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te látsz bele többet a kedvességbe!
2023. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan kidobni a férfi pácienst, mert olyanokat lát bele, ami nem igaz.
2023. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem biztos, hogy a kérdező képzelődik. Voltam a Tündérhegyen és az egyéni terapeutám egy fiatal, meglehetősen csinos, vonzó nő volt, akik 35 lapáttal rátett még erre, teljesen testhez simuló ruhákat hordott, szinte mindig kivágott felsőt és miniszoknyát és volt olyan férfi páciens, aki nekem mondta, hogy nagyon finom a parfümje illata is (én nem éreztem, de nekem nem jó a szaglásom meg utálom is a parfüm illatot).


Volt egy iszonyatosan jóképű srác bent, neki is ez a nő volt az egyéni terapeutája. A srác összemelegedett egy másik pácienssel (egy nagyon csinos fiatal nővel) és valaki meglátta őket valahol a belvárosban (nem volt szabad együtt kimennünk). A csajt kirúgták, a srácot a közös terapeutánk rábeszélte, hogy maradjon még bent minimum egy hónapot...


Szóval ha esetleg a dolog igaz, akkor ezt a terapeutát ott kell hagyni, mert nyilván nem lesz semmi értelme a terápiának.

2023. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
De itt miért a terapeuta volt a hibás?
2023. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

4


Hát ha számodra ez nem egyértelmű, akkor asszem magyaráznom is felesleges.


Meg az is lehet, hogy én vagyok a hülye.

2023. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért nem értem,mert azt írtad,hogy a srác egy masik pácienssel melegedett össze,de nem a terapeutával! Ezert kérdeztem,hogy ezért miért Ö a hibás! De lehet tényleg en nem értem es sajnálom,hogy nem magyarázod el,de akkor hátha más hozzá szólásából kiderül majd!
2023. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen csak filmekben fordul elő. Rengeteg idő és tapasztalat szükséges ahhoz, hogy valaki terápiát vezessen. Addig már találkozott jó pár nagyon vonzó emberrel mindkét nemből, nem fog hasra esni még egytől.
2023. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!