Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás esetén antidepresszá...

Szorongás esetén antidepresszánst szedők, miből és hogyan vettétek észre magatokon, hogy bevált a gyógyszer és elkezdett hatni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem szorongtam?
2023. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom éppen ezért kérdezem, de akkor úgy látszik sajnos te sem tudod.
2023. júl. 5. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Mi az, hogy én sem tudom???? Baszdki, leírtam. Szerinted hogy veszed észre, hogy egy szorongáscsökkentő működik? Talán úgy, hogy kevésbé szorongsz, evidens. Nyilvánvaló, hogy a fájdalomcsillapító akkor működik, ha kevésbé fáj xy, a szorongáscsökkentő meg akkor, ha kevésbé szorongsz. Még is hogy másképp vehetnéd észre?
2023. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szorongásod elmúlt, de egy indulatkezelési terápia nem ártana.
2023. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
LOL, persze én vagyok indulatos :D Esetleg újra ki kellene járni az általános iskolát, hátha akkor menne az olvasás. Egyébként pedig ilyen a stílusom, nem indulatos vagyok. Ha csak kötekedni jöttél, akkor nyugodtan mehetsz is ;)
2023. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Neked úgy kezdett el hatni, hogy rögtön elmúlt mindenféle szorongásod? Nem volt az elején olyan, hogy egy kicsit jobban lettél aztán még jobban? Ezek ha voltak, miben nyilvánultak meg?

Én éppen ezeket várom magamon, miután már egy ideje szedem a gyógyszert.

2023. júl. 6. 14:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, nálam úgy kezdett el hatni, hogy nagyjából teljesen megszűnt a szorongás. Lehet volt 4-5 nap átmenet, a franc emlékszik rá.


"Ezek ha voltak, miben nyilvánultak meg?" nem voltam szarul. GAD-om van, nálam minden nap arról szólt, hogy nonstop kikészítettem magam.


"Én éppen ezeket várom magamon, miután már egy ideje szedem a gyógyszert." Mennyi ideje? Ha maximum 2 hónapon belül nem változott semmi, akkor gyógyszert kell cserélni. Nálam is a 4. lett ilyen, a többi szart se csinált.

2023. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már több mint 1 hónap telt el, kis mértékben érzek javulást és nem tudom, hogy ennek a gyógyszernek ez a max hatása, vagy még nem teljesedett ki. Nemsokára megyek kontrollra, ott majd beszélek az orvossal a továbbiakról, de köszönöm hogy leírtad ezeket.
2023. júl. 7. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 Ha ilyen a stilusod, nem is csodalom, miert lett vegul szukseged dilibogyokra...
2023. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
semmiből, halálfélelem volt a mellékhatás nálam, és libidó nulla lett, és meghíztam.
2023. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!