Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ibuprofen bevehető antidepress...

Ibuprofen bevehető antidepresszáns mellett?

Figyelt kérdés
Nemsokára megjön a menstruációm, arra szoktam szedni.

2023. júl. 10. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a betegtájékoztatót, vagy kérdezd meg a háziorvost. Szerintem egyébként be lehet.
2023. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen. En hosszu tavon szedek, es ibuprofenes fajdalomcsillapitot szedek. Ne egyszerre azert. Varj a ketto kozott egy orat. De nem volt bajom.
2023. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem lehet, azt a tájékoztató jelezni fogja. Tudtommal nem ütközik egyetlen sem az ibuprofénnel, de mivel nem írtad le melyik antidepresszánsról van szó, ezért nem jelenthető ki, van 100+ féle.
2023. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Mindennapos történet nálam, beveheted-
2023. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Van egy olyan oldal ahol a kölcsönhatások nagyrésze fent van neten ha beírod a keresőbe. Nekem gyakran van migrénem. Elvileg nem ajánlott, mert lehet sajna kölcsönhatása. Èn ha muszáj bevennem, akkor szoktam egy kis időt hagyni köztük.
2023. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
1-1től nem lesz bajod, de egyébként az SSRI/SNRI és ibuprofen hosszútávon a gyomorvérzést okozhat együtt.
2023. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem én vagyok, aki lepontozza a válaszokat.
2023. júl. 10. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt folyamat van valami idióta aki több felhasználóval lepontozza az értelmes válaszokat is.


Lassan ezért nem válaszol már senki a mentális egészség rovatban, mert valaki kipusztította teljesen a kommentelőket.

2023. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az első két nap szoktam szedni nospával 5 óránként. Arra gondoltam, hogy most beveszem ahogy szoktam, ha bajom lesz azt úgyis észreveszem. Két hét múlva meg úgyis megyek orvoshoz és akkor rákérdezek erre.
2023. júl. 10. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

"1-1től nem lesz bajod, de egyébként az SSRI/SNRI és ibuprofen hosszútávon a gyomorvérzést okozhat együtt."


Az ibuprofén önmagában okozhat hosszútávon fekélyt, ahogy az összes NSAID.

2023. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!