Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet bármi bajom ha otthon...

Lehet bármi bajom ha otthon hagytam az antidepresszánsom, és így ma nem tudom bevenni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap kihagyástól nem lesz baj, de ne csinálj belőle rendszert.
2023. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fordult meg elo ilyen azert is paraztam be, es hazaugranom erte nincs lehetosegem. Koszi remelem hogy nem lesz akkor semmi baj.
2023. júl. 7. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy nap kimaradás nem okoz gondot.
2023. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd leszokásnál, Nyugi, hetekig ha nem szeded akkor is érezni fogod, hogy nem győz kitisztulni belőled.


1 naptól semmi bajod se lesz. Kitartást

2023. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi :) most vettem be délután nem volt semmi probléma csak jól kialudtam magam :D
2023. júl. 8. 15:30
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Ohh nyugi tudom már csökkentő dózisba voltam aztán mikor 25% csökkentés után 2 héttel megpróbáltam lefelezni az maga volt a pokol. Szóval még várat magára az új 25%-os csökkentés az még elviselhető kategória. De tervben van, mert sokszor többet elvesz, mint ad sajnos.
2023. júl. 8. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy bízni kell a javulásban.
2023. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!