Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy mentálisan még...

Normális, hogy mentálisan még semmilyen pozitív változást nem érzek az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés
13 napja szedem. A kezdeti (főleg fizikai) mellékhatások már az első napon jelentkeztek és a 11. napra mindegyik lecsengett. Tehát a szervezet hozzászokása megtörtént. Mentálisan jelenleg zéró változást érzek. Ez normális vagy valamit azért már éreznem kéne? Nálatok hogy volt? A mellékhatások megszűnése és pozitív hatások megjelenése közt eltelt valamennyi idő? Amikor már se mellékhatás, de még pozitív javulás sincs? És ez nálatok mennyi idő volt, ha így volt?

2023. júl. 10. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kell neki idő, nem tudom már napra pontosan nekem mennyi kellett, de szerintem minimum 1-2 hét. Mondjuk nekem mellékhatás nem volt, én kis adaggal kezdtem, és hetente emeltem feljebb. Először egy tabletta egyharmadát vettem be, aztán kétharmadot, viszont az egész tablettánál volt mellékhatás, hányinger, izomrángás, úgyhogy a kétharmadnál maradtam, az jó volt.
2023. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Normális
2023. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Legalább 2-3 hét kell.
2023. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!