Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet mentális betegség?

Ez lehet mentális betegség?

Figyelt kérdés
Gyakori száraz köhögés, figyelemzavar, alvás után ezek többnyire elmúlnak.
2023. júl. 10. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mentális betegség. Nekem is volt másfél évig száraz köhögésem, mert long-covidos voltam. De a köhögés az biztos, hogy nem pszichés. Köhögsz, mert vmi irritálja a légutakat. A figyelemzavar része az vagy ettől teljesen független, vagy azért nem tudsz teljesen odafigyelni, mert köhögsz és ez zavar, ami szerintem teljesen érthető.
2023. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdező: köszönöm én is így gondoltam, csak a környezetemben élők nem értik ezt meg.
2023. júl. 10. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Call centerben dolgoztam, amit utáltam.


Folyamat köhögnöm kellett mikor ki voltam égve.

Elküldtek táppénzre, mert nem tudtam így dolgozni. Táppénz alatt amíg pihentem (azt hitték megfázás) semmi bajom se volt.


Visszamentem, újra köhögtem. Felmondtam 1 hónap múlva elmúlt.


Szóval simán okozhatja STRESSZ, mielőtt azt hinné valaki, hogy a munkahelyedre célzok. Nekem akkoriban az okozta a pszichés stresszt.

2023. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!