Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetséges, hogy egy...

Az lehetséges, hogy egy (grandiózus) nárcisztikus férfi olyan nőbe szerelmes, aki gyakran megbántja, piszkálja őt, és nagyon határozott, önálló jellem?

Figyelt kérdés

A nárcisztikus fajtára nem az a jellemző inkább, hogy olyanokhoz vonzódnak, akik gyengének tűnnek, alárendelődnek, kiszolgálják a másikat?


Vagy ne keressünk logikát nálunk, mert úgyis teljes káosz van az agyukban?


2023. júl. 10. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha te lennél az a "nárcisztikus" férfi aki ilyen nőbe szerelmes, te nem vagy valójában nárcisztikus csak egy a sok öndiagnosztizáló buta ember közül aki megállapítja magáról egy cikk alapján hogy "jajj depis vagyok" "jajj nárcisztikus vagyok" mert az ott leírt dolgokból pár tulajdonság passzol.


Egy valódi nárcisztikus spektrumba tartozó személy 1) nem tűri hogy megbántsák őt, mert saját magát mindenkitől jobban szereti 2) nem kifejezetten keres gyenge nőket, mert annyira magabiztos a dolgában hogy azt hiszi képes bárkit saját maga alá rendelni, viszont ha ez nem így történik akkor tovább áll, nem fogja érdekelni hogy nem úgy sikerült a kapcsolat ahogy eltervezte, keres helyette mást, egyáltalán nem viseli meg a szakítás

2023. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem rólam van szó (szerintem a nárcisztikusokban fel se merül, hogy ők nárcisztikusok), hanem egy ismerősömről, aki tulajdonságai alapján nagyon rajta van a nárcisztikus/antiszociális személyiségzavaros spektrumon.
2023. júl. 11. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!