Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a volt ferjemnek...

Szerintetek a volt ferjemnek mennyi van vissza igy?

Figyelt kérdés
Fel eve valtunk el. Kabitoszer miatt,rengeteg ideje tolja..igazabol 34 eves de 17 eves kora ota. Most van ez az uj a kristaly meg stb..ezeket nyomjak az baratnojevel aki 24 eves. Gyerektartast nem fizet,de erre van.. azon gondolkodtam igy mire szamithat? Nem vagyok ilyen gonosz de komolyan mondom csak a szrt okozza nekem igy is,mar a legboldogabb lennek ha lecsuknak vagy komolyan mondom beledogle…A gyereket termeszetesen vinne,de nagyon kivagyok amikor elviszik 2 napra.
2023. júl. 13. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Sokáig fog még élni. Ha 17 éves kora óta csinálja, akkor te is tudtad. Csak azóta zavar, amióta elhagyott.
2023. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
És te odaadod a gyereket? Nem jelezted a bíróságon, hogy egy rossz narkós az exférjed? Az igen. Egyébként nem te álltál vele össze? Valaki fegyvert tartott a fejedhez? Ja, neeeem. Csak most fáj a 24 éves p@csa.
2023. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Narkóshoz nem engedjük a gyereket. Ha nem fizet gyerektartást, akkor még annyira sem. Mivel nem ismerjük az egészségi állapotát, nem tudjuk, mennyije van, de nem kell ahhoz meghalnia, hogy kikerüljön az életedből.
2023. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem faj,mivel kapcsolatban vagyok egy normalis ferfivel. Nagyon szeretem,szimplan csak zavar ,hogy ez van. Hogy egy ilyen ember van meg az eletemben 2 hetente.

A masik meg,hogy nagyon jol titkolta a kabitoszerezest,mert en nem ertettem hozza egyaltalan ugy bukott le. Nekem csak az tunt fel,hogy neha agressziv,neha nem. Nem kell egybol a rosszat belém latni. Szerintem inkább jó,hogy kiderult es azonnal ott hagytam.

2023. júl. 13. 13:13
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság a láthatás beosztásakor tudta, hogy narkós? Az eleve büntetendő!
2023. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi fog élni? Valószínű, hogy még nagyon sokat. 17 éve csinálja, hozzászokott már a szervezete, amúgy meg attól is függ, hogy milyen gyakran. Havi 1, vagy mindennap nagyon nem mindegy.
2023. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mindennap..
2023. júl. 13. 13:36
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
"kristály", az egy cathinone, jellemzően a mephedrone 8888. verziója, pl. 3-cloromethcathinone. Extrém hülyének kell lenni kinyírni magad vele, hosszútávon lehetnek szívproblémák, de az ember agyát hamarabb készíti ki. Nem szokás belehalni.
2023. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként 17éve még a fasorban sem volt a "kristály", szóval jó lenne nem hazudnál.
2023. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ezzel kezdte,mindent csinalt ami letezik. Annyira probalnak egyesek kotekedni, de kegyetlen butak😂
2023. júl. 13. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!