Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a volt ferjemnek...

Szerintetek a volt ferjemnek mennyi van vissza igy?

Figyelt kérdés
Fel eve valtunk el. Kabitoszer miatt,rengeteg ideje tolja..igazabol 34 eves de 17 eves kora ota. Most van ez az uj a kristaly meg stb..ezeket nyomjak az baratnojevel aki 24 eves. Gyerektartast nem fizet,de erre van.. azon gondolkodtam igy mire szamithat? Nem vagyok ilyen gonosz de komolyan mondom csak a szrt okozza nekem igy is,mar a legboldogabb lennek ha lecsuknak vagy komolyan mondom beledogle…A gyereket termeszetesen vinne,de nagyon kivagyok amikor elviszik 2 napra.
2023. júl. 13. 12:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az agyat hogy csinalja ki?
2023. júl. 13. 14:35
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

"Az agyat hogy csinalja ki?"


Na, azt sem tudni mit használ, "kristály". Kristály van millió, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy "por". #debutavagy


általában a mephedrone analógokat hívják annak, ritkábban az MDPV utódokat (a-PVP, a-PiHP). Hogy csinálja ki? Hát én buta ember nem tudhatom, bár annyi eszem azért még van, hogy a googlet használjam. Affektív zavarok, szorongásos zavarok alakulhatnak ki, az alvás megvonás miatt pszichózis, stb. De azt gondolná az ember, hogy az ilyen zsenik, mint te ezt 2 perc alatt googleból kiderítik.

2023. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván az ilyen zsenik, mint te folyékonyan beszélnek angolul, így nem lesz probléma az olvasás sem, tessék pár link


[link]


[link]


[link]

2023. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, akár névtelenül. A lecsukják része remélhetőleg meglesz. Utána könnyen és dalolva elintézhezed a kapcsolattartás korlátozását, még akkor is, ha kiengedik. A bíróság le fogja tiltani a gyerek elvitelét, maximum felügyelt kapcsolattartás lehet. A bírósághoz kell fordulnod! De ehhez az kell, hogy felemeld a s.gged meg a telefont és lépjél!
2023. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

"Jelentsd fel, akár névtelenül. A lecsukják része remélhetőleg meglesz."


Senkit sem fognak lecsukni fogyasztás miatt, főleg nem új pszichoaktív szer miatt, annak a fogyasztása még csak nem is bűncselekmény. :D Azért köszönjük Emese

2023. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

16: Ha napi szinten fogyasztja, akkor birtokolja is (több, mint valószínű, hogy találnak nála), ami büntetendő, csekély mennyiség esetén is. Ha még nem volt emiatt elítélve korábban, akkor lehet, hogy csak felfüggesztett kap vagy eltérítést, de már az is pont elég indok, hogyha birtoklásért elítélik, hogy az anya kérvényezze a felügyelt láthatást. Arról nem is szólva, ha az eljárás alatt kiderül, hogy esetleg nagyobb mennyiséget tart otthon, vagy terjeszti is, akkor tuti lecsukják. Kerüljön csak minden tetű narkós a rács mögé!

Az anya helyében én nem hagynám annyiban.

2023. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
23%

"Ha napi szinten fogyasztja, akkor birtokolja is (több, mint valószínű, hogy találnak nála), ami büntetendő, csekély mennyiség esetén is."


Új pszichoaktív anyag esetében a birtoklás sem bűncselekmény. Az un. kristály pedig az.



"Arról nem is szólva, ha az eljárás alatt kiderül, hogy esetleg nagyobb mennyiséget tart otthon, vagy terjeszti is, akkor tuti lecsukják. Kerüljön csak minden tetű narkós a rács mögé!"


Mondtad ezt napi 2 kávéval, 1 doboz tigris szofival, az esti sör mellett, nézegetve a frontinos dobozt, hogy miképp kéne előadni az orvosnak, hogy idő előtt fogyott el :D Imádni való, ahogy jogászkodsz itt, de az nyilván nem zavarja a lelkivilágod, hogy a szerfüggőség egy betegség, csak úgy, mint a depresszió, vagy bármi más. Persze a te problémádhoz mindenki álljon empatikusan, gondolom. ;D

2023. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"184.) 184. § (1) Aki új pszichoaktív anyagot kínál, átad, forgalomba hoz vagy azzal kereskedik, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Látsz itt olyat, hogy birtoklás? Na, akkor ne szotyizd magad jogászra, köszi

2023. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

"Mondtad ezt napi 2 kávéval, 1 doboz tigris szofival, az esti sör mellett, nézegetve a frontinos dobozt, hogy miképp kéne előadni az orvosnak, hogy idő előtt fogyott el :D" Mellélőttél, az egészséges életmód híve vagyok. 😂 Neked is ajánlom, mert rólad meg süt, hogy drogos vagy. Nem tudlak sajnálni, ahogy a kérdező férjét sem, nem kis hülyeség kellett ahhoz, hogy kipróbáld és rászokj. Betegség? Hát azért nem ugyanaz, mint egy tüdőgyulladás, mondjuk. A drogos vastagon felelős a drogozás elkezdésében, meg a szenvedély fenntartásában. A kérdező írásából úgy tűnik, nemcsak egyféle szert használ a férj, a kristály meg kristálymet lesz, nem értem, mit hablatyolsz új szerekről, de ha igazad van, akkor elég gáz, hogy ennyire otthon vagy a témában. Ha a férj tolja a szereket, igenis fel kell jelenteni a gyerekek és önmaga érdekében, mielőtt még mélyebbre süllyed és más bűncselekményeket is kezd elkövetni az adag megszerzése érdekében.

Drogos nem való gyerek közelébe. Pont!

2023. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

"Neked is ajánlom, mert rólad meg süt, hogy drogos vagy."


Nem vagyok, voltam. És? Nem én kívánom más ember halálát, de biztos én vagyok a szar ember. Meg én vagyok a buta is, elvégre én okoskodom olyanról, amiről fogalmam sincs, ahelyett, hogy pl. használnám a googlet.


"Betegség? Hát azért nem ugyanaz, mint egy tüdőgyulladás, mondjuk." Olyan, mint bármely más mentális betegség. Neki állsz a depressziósokat baszogatni? A PTSD-st? A bipolárist? Nem hinném. Mielőtt kétségbe vonnád ezt gondolkodj el azon, hogy mennyire lenne bölcs dolog a tudományos konszenzust kétségbe vonnod úgy, hogy közöd sincs a témához. ;)


"A drogos vastagon felelős a drogozás elkezdésében, meg a szenvedély fenntartásában." Akarod mondani a drogos egy traumatizált ember, és fogalmad sincs, hogy te mit tettél volna a helyében. Nem kevés diagnosztizálatlan zavarokkal küzd, és öngyógyít. (mint én tettem)


"A kérdező írásából úgy tűnik, nemcsak egyféle szert használ a férj, a kristály meg kristálymet lesz, nem értem, mit hablatyolsz új szerekről, de ha igazad van, akkor elég gáz, hogy ennyire otthon vagy a témában."


Nem, nem kristály meth, az nem is nagyon akad itthon. A magyar kristályként szintetikus cathinonera gondol, ne akarj már okoskodni, mikor láthatóan halvány gőzöd sincs semmiről. [link]


Tessék, te szerencsétlen


"Ha a férj tolja a szereket, igenis fel kell jelenteni a gyerekek és önmaga érdekében, mielőtt még mélyebbre süllyed és más bűncselekményeket is kezd elkövetni az adag megszerzése érdekében." Szóval feljelented azért, amit meg sem tett, vagy mi?


"Drogos nem való gyerek közelébe. Pont!" Ez a gyámügy dolga, nem a rendőré. Pont. Sajnálatos, hogy ilyen nagy önbizalmad van úgy, hogy alapvetően fogalmatlan vagy mindenhez IS.

2023. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!