Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Találkoztatok már igazán jó...

Találkoztatok már igazán jó szakemberrel?

Figyelt kérdés

Több tapasztalatom is van már pszichológusokkal.

A gondom az, hogy vagy elbagatellizálják a problémát, vagy motivációs trénert játszanak. Egyszerűen annyit szeretnék, hogy boncolgassuk ki mélyrehatóan a dolgokat és próbáljon lelkiismeretesen segíteni megkeresni a valódi okokat.

Ha mondok valamit, gondolkozzon rajta, próbálja összerakni a képet, segítsen rávezetni stb.


A mosolygással és sablonos együttérzéssel nem sokra jutok.


Jártatok már igazán jó szakembernél?


2023. júl. 14. 09:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy természetesen magán rendelésekről beszélek, tehát még fizetek is a kb semmiért.
2023. júl. 14. 10:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, találkoztam, de ök pszichoterapeuták, pszichiáterek. Nincs jó tapasztalatom pszichológussal.
2023. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2


A pszichoterapeuták vagy pszichológusok, vagy pszichiáterek. Nincs olyan pszichoterapeuta, amelyik ne lenne valamelyik. :D

2023. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezd a hozzászólásomat, ezért írtam, hogy pszichiáterek.
2023. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
@3: bármilyen szakorvosból lehet pszichoterapeuta, tudok háziorvosról és fogorvosról is. A kettes, ha jól értem, csak azt mondta, többre tartja a pszichiáterből lett terapeutákat a pszichológusoknál.
2023. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 ös Köszönöm, így van. 3-as vagyok.
2023. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, találkoztam már igazán jó és lelkiismeretes szakemberrel. Ritka, mint a fehér holló, de megéri a keresést.
2023. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!