Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecenben ti is találkoztato...

Debrecenben ti is találkoztatok ezzel a (szerintem) figyatékos emberrel? Veszélyes?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok. Ma láttam másodjára egy embert, aki szerintem valami erős mentális betegségben szenvedhet, mivel magában beszél, full kiszámíthatatlan minden mozdulata, látszik rajta hogy valami nem oké. A csávó valahol 35-40 körül lehet, nagyon magas és vékony, az arca is karcsúbb, rövid, kicsit őszülő haja van.

Ma a Csokonai színház melletti Gödör étteremben ettem. Az étkezésem közepe felé megérkezett ez a személy. Jobbra balra kóválygott, közben beszélgetést folytatott képzeletbeli barátaival, megállt egy sarokban, a wc ajtótól 2 cm-re egy helyben állt fél percig. Aki esetleg ezek alapján felismerte, attól kérdezem: milyen tapasztalatotok volt még ezzel az emberrel? Veszélyes? Agresszív tud lenni?

Kicsit félek tőle, ijesztő egy kisugárzás:/

Köszönöm előre is



2022. szept. 30. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen ártalmatlan, nincs ideje mással foglalkozni, el van magával foglalva szegény.
2022. okt. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de nem arról az emberről beszélsz aki mindig egy ilyen barna színű aktatáskával jár és kopaszodó haja illetve szakálla van. A nagyállomáson is rengetegszer megfordul de szerencsére még nem kötött belém.
2023. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!