Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen élni antidepresszáns...

Milyen élni antidepresszáns nélkül miután évekig szedte az ember?

Figyelt kérdés
Érdekelne miket tapasztalt aki szedett már huzamosabb ideig antidepresszánst, majd elhagyta a gyógyszert. Milyen lett az élete?
2023. júl. 15. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Senkinek a saját tapasztalatából nem fogsz tudni levonni következtetést a saját életedre. Néhány hónap alatt fokozatosan elhagyható elvonási tübet nélkül. Van aki szépen lassan visszaesik a szorongásba/depresszióba nélküle és van aki pedig “gyógyult” marad. Ebben semmiféle szabályosság nincsen.
2023. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem. Jópár mellékhatása volt, amire csak a végefelé jöttem rá. Mellékhatások elmúltak. Maradandóan átrendezte az agyamat, mintha leépítette volna a szerotonin receptoraim egy részét, és nem "nőttek vissza". Sokkal ingerlékenyebb vagyok, kevésbé kiegyensúlyozott. Szorongásra szedtem, az visszatért valamelyest, de inkább az, mint a mellékhatások.

Mellékhatás volt pl. csípőfájdalom (nem múlt fél évig ezért is hagytam abba), térdfájdalom. Futni szoktam, de önmagában az nem okozhat ilyet. Miután abbahagytam elmúlt végleg. Volt még jópár másik mellékhatás, ami megszűnt.

2023. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi
2023. júl. 15. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!