Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns olyan,...

Az antidepresszáns olyan, mint a drog, úgy rá lehet szokni?

Figyelt kérdés

Egy ideje szedem, de a körülöttem mindenki legalább a sátán művének tartja, ami rosszabb, mint a heroin.

Ha nem szedem, akkor meg csak az öngyilkosságon pörgök folyamatosan.



2023. júl. 15. 20:31
 1/9 anonim válasza:
58%
Nem okoz függőséget ellentétben a benzodiazepinekkel
2023. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azonnal hat, nem érzed, hogy "na beütött", így nincs mire rákapni.
2023. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Inkább szedjed, mint hogy öngyilkos legyél. Én 10 évig szedtem, abbahagytam mert kijött pár mellékhatása. Mondjuk eléggé átrendezte az agyamat, maradandóan. Droghoz hasonló hatása volt nekem, szorongásomat oldotta.

Évekig lehet szedni komoly hatások nélkül.

2023. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A ma leggyakrabban alkalmazott szerotonin visszavételgátlóknak (SSRI) és szerotonin-norepinefrin visszavétel gátlóknak minimális a függőség kiváltó hatásuk.


"körülöttem mindenki legalább a sátán művének tartja"


Ezektől az emberektől kérdezd meg, hogy mennyire viselné meg őket, ha nekik kellene a holttestedet megtalálni miután öngyilkos lettél. A pszichoterápiához mit szólnak? (Gondolom arra is jársz.)

2023. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a függőség definiciója attól függ. Ha egyik pillanatrol a masikra hagyod abba akkor sok esetben heteig tartó elvonási tünetet okoznak. Nyilván így abbahagyni nem szabad.
2023. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

1-es szerint drogos vagyok akkor.


Na megint ujat tudtam meg.

2023. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

6-os


A nyugtatók drogok, igen. És?

2023. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évtizede szedem. Teljes életet tudok így élni. Előtte pánikrohamok sorozata, szorongás, rosszullétek. Sajnos, ez van.
2023. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

7


Drog a macskagyoker is mert a hatasmechanizmusa broderkem olyan mint a Xanaxe. Nezz utana kis broder mielott drogozol.

2023. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!