Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magyarországi pszichiátriáko...

A magyarországi pszichiátriákon lehet a betegeken alsónemű?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a világban van olyan hely, ahol nem.


Leginkább az érdekelne, hogy bugyi, alsónadrág lehet-e. És ha igen, az a sajátja-e vagy ott adnak. Ha ott adnak, milyet? De az is érdekel, hogy melltartó, trikó, zokni lehet-e és az milyen lehet, vagy ha ott adnak, milyet.


És ezen túl milyen a felsőruházat? Ott adnak vagy saját hálóruha vagy akár sima ruha? Milyen megengedett, és ha ott adnak, milyet adnak?


De ha nincs semmi, akkor mi van, ha valakinek erős a hüvelyváladéka vagy váratlanul jön meg a menstruációja vagy inkontinenciában szenved?



(Főleg Debrecen és Budapest érdekelne.)



2023. júl. 17. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet saját. Ruha és alsónemű is.
2023. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem Amerikai horror story, ahol egyenhálóingben vannak az emberek.

Sima utcai ruhában, esetleg pizsiben lehetsz. Nem olyan horror mint a filmekben.

2023. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert pl. a debreceni oldalánál ezt írták:


" Betegfelvételt követően a „civil” ruházatot a központi ruhatárban kell elhelyezni. "


Ez alatt pontosan mit ért?

2023. júl. 17. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben voltam pár éve. Amiben érkezel, elteszik (kimenetelkor visszakapod) és ott már melegítőben, kényelmes ruhában kell lenni, ami a sajátod. Nincs ilyen szabály, hogy nem lehetsz alsóneműben. Ruházatra egyedül annyi szabály volt, hogy nem lehetet benne madzag, megkötő (ha volt, kiszedték), időjáráshoz illőnek kellett lennie, és kényelmesnek (pl. farmer, alkalmi ruha, ing nem lehetett).
2023. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a melltartópánttal mi a helyzet?
2023. júl. 17. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal elég nehéz lenne megfojtani valakit :D

Elszomorítalak, nem fogsz látni fehérnemű nélküli embereket pszichiátrián.

2023. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. júl. 17. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet, ahol voltam zárton is, ott is lehetett. Az övre se mondták, hogy ne, pedig azért az az so-so. Másik zárton csak telefon nem lehetetett. Mindenhol egy kicsit más. (Ez Budapest SOTE és Rókus)
2023. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Osztalyon? Persze. Zarton azt hiszem nem... voltam mar, de nem emlekszem. Max ha befosol meg ilyenek akkor kell szerintem.


De nalunk dzsungel volt. Egy terembe raktak a neurologiai meg pszichiatriai betegeket. Ami azert nem ugyanaz.

2023. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nyírőben első éjszaka a "megfigyelőbe" tesznek. Természetesen bugyi, papucs maradhat, minden mást eltesznek (nem csak ruhát) és kapsz egy hálóinget. Ha utána felkerülsz a nyílt osztályra, kérésre visszakapod a cuccaidat.
2023. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!