Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok, ami...

Öngyilkossági gondolatok, ami már zavaró számra is. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Édesanyám Organikus hallucinózisban szenved. Azóta ripedront szed. De a ripedron nem hogy nem segít, hanem még rá tesz egy lapáttal. Mióta a ripedrónt szedi édesanyám. Azóta folyton molesztál és zaklat. És az értelmi szintje is jelentősen csökkent. A Phszihiátenek hiába mondom. Akkor sem ír fel más gyógyszert. Viszont igy idegileg én is össze roppantam, mivel engem édesanyám álandóan zaklat és molesztál. A leg utóbb odáig fajult hogy be vettem 2 doboz altatót. Mert már nem bírom tovább. Persze egy gyomor mosáson kívül nem lett más bajom. De azóta is öngyilkossági gondolataim vannak, mert anyám folyton zaklat és molesztál. És ez azóta áll fent mióta anyám szedi a ripedron nevű gyógyszert. Ez 8 hónapja van igy. A rendőség is hetente jár kint nálunk, de mivel anyám pszichiátriai kezelés altatt áll. Voltam és is pszichiáternél, család segítőnél is és a rendőrségen is. De segítséget nem kaptam sehol. Viszont én már nem bírom hogy anyám zaklat és molesztál, már olyan szinten hogy minden naposak a veszekedések köztünk, és bennem minden naposak az öngyilkossági gondolatok, az anyám folyamatos zaklatása és molesztálása miatt. Valódi segítséget ez idáig nem kaptam. Hová menni nincs hová mennem. Mivel egy közös tuljadunú lakásban élünk.

#öngyilkosság #gondloatai
2023. júl. 17. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg szeretnélek kérdezni, hogy hàny éves az Anyukàd? A Rendôrség ilyen esetnél nem tud segiteni! Inkàbb egy Pszichiàter orvos be tudnà utalni az Édesanyàdat egy Pszichiàtriai Klinikàra.
2023. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 45 éves férfi vagyok. Édesanyám pedig 68 éves. És volt már egyszer tavaly (2022) decemberben egy hétig a Budapesti Nyírő Gyula kórház Pszichiátriáján. Akkor írták fel a ripedron nevű gyógyszert. 2 X 1 (1 MG)-osat szed. De úgy látszik nem használ. A Ripedront csak pszichiáter írhatja fel. Házi orvos nem írhatja fel. Ami az jelenti hogy 2-3 havonta kell járnia Phsziháterhez, azóta is (december óta). De a jelenlegi pszichiáter egy nagy 0. És hiába megyünk vissza. Most májusban azaz 2 hónapja is 2023 októberi idő pontot adott, hogy akkor kellene vissza menni. De attól tartok hogy édesanyám állapota addig rosszabodni fog.
2023. júl. 17. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
vigyazz az ongyilkos kerdesekkel, mert hamar torlik a moderatorok. Most ugy tunik nem olyan aktivak, de meglatjak torlik. Szerintem lenezik az ilyeneket. A kerdest is meg a problemat is.
2023. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlatos ez az àllapot! Kérned kellene az orvostòl, hogy utaljàk be a Szichiátriàra mert romlott az àllapota és félsz, hogy nem lehet majd visszafordutani ezt a romlàst ha nincs intenziven kezelve.
2023. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak ne add be neki a gyógyszert.
2023. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!