Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hősègben megittam egy doboz...

A hősègben megittam egy doboz hideg 4%-os sört ès kb 3 dl vörösbort? Utàna màsnap kiborultam. Szorongàsok. Sìrògörcs. Hősègben 2 doboz Hell ugyanezt okozta. Szorongò gyògyszertszedő mentàlis beteg vagyok. Ihatok alkoholt? Energiaitalt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Olyanokat hallucinálsz olvasás közben, amit én nem írtam. "fán terem"? Kinél van a probéléma, ki ír zavarosan és össze-vissza, trágárul és szlengesen?

Legyél szíves megnézni a betegtájékoztatót, mi a Xanax és Frontin hatóanyaga, Alprazolam mindkettőnél nem?

2023. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ember.


Utoljara kerdezem. Gyartasi folyamat nincs? Es annak a folyamatnak reszei?


HIABA ALPRAZOLAM A HATOANYAG. Ezert vannak generikum meg eredeti szabadalmas AZONOS hatoanyaggal rendelkezo gyogyszerek. A Xanax az eredeti a Frontin egy csak M.o-n gyartott masolat generikum fos szar.


ismetlem HIABA ALPRAZOLAM.


GYARTASI FOLYAMAT. Erted most mar?


Es kerdeznem, Dyslexias vagy vagy pedig autizmussal rendelkezo hyperlexias?


mert nehez neked a mondatok ertelmezese.

2023. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Neked nehéz az írás, kétszer írod le hogy "a fán terem", szlengesítesz és trágárkodsz, legalábbis eddigi hozzászólásaidban ezt tetted. Utolsó hozzászólásodban meg szakszavakat írsz, aztán rögtön trágárságot.
2023. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Oke te neked valami fogyatekossagod van. Jobbulast.
2023. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Neked kívánok mielőbbi jobbulást, főként kevesebb agresszivitást, trágárkodás-mentességet és hogy ne minősítsd le az embereket.

Egyébként nemzetközileg is gyártják Frontin néven (szerinted csak hazánkban), ha gondolod nézz utána, ha már ennyire, ilyen mértékben foglalkoztatnak eme készítmények.

2023. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedben leírtak alapján, én személy szerint sem az alkoholt, sem pedig az energia ital fogyasztását nem ajánlom. De még a koffeint sem ajánlom.
2023. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!