Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire káros ha egy fiatal...

Mennyire káros ha egy fiatal antidepresszánsokat szed?

Figyelt kérdés

Sajnos 12 éves korom óta szedem, jelenleg 17 vagyok. Többször probáltam már nélküle de mindig az lett a vége hogy visszakerültem rá. Pszicho szomatikusan szorongok más bajom nincsen.

Szerintetek káros? Igazából csak attól félek hogy az antidepi nem tud kihozni bármilyen durva mentális zavart?



2023. júl. 21. 00:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen pszichologushoz is jarok
2023. júl. 21. 00:07
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem káros.
2023. júl. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Barcsak en is szedtem volna. Lettek volna olyan szuleim.


Nekem is szomatizacio alakult ki, meg egyeb. De le se szartak azt mondtak "biztos a kovaszos uborkatol van". Amikor mar 1 eve minden reggel 4x fosok es ugy feszit a hasam amint felkelek hogy sirnom kell majdnem.


Ja meg megbuktam mar altalanosban is amikor valtak szuleim. Az a rohadt kovaszos uborka tenyleg romlott volt vagy valami.

2023. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pszichológusod.
2023. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A pszichológus nem orvos, semmi köze a gyógyszerekhez.
2023. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!