Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segíthet?Sajnos mostanában...

Mi segíthet?Sajnos mostanában nem vagyok valami jó lelki állapotban, talán már depresszió viszont nem szeretnék orvoshoz fordúlni vagy külömböző gyógyszert szedni, ahoz még fiatal vagyok (27). Többi lent.?

Figyelt kérdés

Ahoz fordúlnék aki hasonló helyzetben van.

Úgy érzem semmi nem jön össze, volt egy szerelmi csalódásom nemrégiben, talán nem is volt szerelem csak egy futókaland, de szerettem volna hogy jó legyen, talán túlságosan is..próbálom elfelejteni, magamra koncentrálni, de nagyon levette az önbizalmam ami eddig sem volt az egekben.

Gondoltam a sportra, de a munkám elveszi minden időm és energiám, vagy lehet hogy csak ezt gondolom.

Nagyon örülnék pár jó tanácsnak.

Sok rossz dolgot fel tudtam már dolgozni életem során amik sokkal rosszabbak voltak és nem akarom hogy egy ilyen fogjon ki rajtam.

Alváshiány, nem étkezem rendszeresen és nem akarok így élni. Kicsit össze-vissza írtam, de remélem érthető, ha van olyan ember aki hasonló helyzetben van azzal szívesen beszélgetnék akár személyesen is. (Nyíregyháza)

Köszönöm ha segítesz. 27F



2023. jan. 29. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj pszichológushoz. Ő nem orvos, nem ír gyógyszert, de tud segíteni abban, hogy ilyen elakadást hogyan tudsz megoldani. Beszélgettek arról, hogy miért éppen ez a kapcsolat lett volna fontos számodra, és hogy milyen lehet egy következő. Abban is tud tanácsot adni, hogyan tudod fejleszteni az önbizalmadat.

Alternatívaként coach is szóba jöhet, ha elég érzékeny személyisége van és némi gyakorlata a szívügyekben.

2023. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Töltsd ki a napod.menj ne otthon dögölj,gondolkozz f.aszságon.legyél aktív.szivd fel magad.az élet szép a pohár félig teli! És nem félig üres.
2023. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!