Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tegnap este ittam egy üveg...

Ha tegnap este ittam egy üveg bort, ma este vehetek be Xanaxot, vagy várjak vele egy napot a biztonság kedvéért? Ha most iszom egy csésze teát, az még nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Most négy órája nem ittam teát, piszok álmos vagyok, lehet, most szerencsém lenne, ha bevenném, csak nem akarok már éjfélkor fenn kukorékolni, meg talán még a bor sem tisztult ki a fejemből.

Számit a Xanaxnál a testtömeg? Jó lenne egy jót aludni, de félek is tőle, a 40 kg-ommal inkább csak felet vennék be elsőre, de ha nem számít a súly...



2023. júl. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1 üveg bor 1 mg xanaxal

és könnyebb lesz az elalvás

2023. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Apám borral szokta bevenni a xanaxot.. :D


Nem mondtam semmit, érti aki érti

2023. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

#2 Háát igen, nem kell mindent elhinni amit a gyógyszerek leírásában írnak:D


Evés után stb... legtöbben be s e tartják ezeket.


Mi lesz ha beveszed a nyugtatót ugy hogy tegnap ittál?

Semmi

2023. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A komolytalan mindeneteket, hát ezért nem tettem el mára a telefont és húztam ki a kiserdőbe kifújni a nyűgösséget, hogy az okos válaszaitokat várjam? :D
2023. júl. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!