Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a Zolpidemmel pórul jártam,...

Ha a Zolpidemmel pórul jártam, nagyobb az esélye, hogy a Xanaxszal sem lesz szerencsém, vagy annál azért távolabbi rokonok ezek?

Figyelt kérdés

A Zolpidemtől nagy csodát vártam, aztán hiába voltam hullafáradt, volt vagy háromnegyed óra, mire elaludtam, de pocsék egy alvás volt, sok felriadással, aztán meg nagyon fura öngyilkos hangulatban voltam reggelig, még jó, hogy a kimerültségtől nem tudtam felkelni.

A Xanax és társairól is hallottam, hogy néhányan csak idegesek vagy dühösek lesznek tőle, nem hiányozna ez nekem, aludni szeretnék, lehet, így nem is kellene vele kísérleteznem?



2023. júl. 22. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
az a jó ha meg se kérdezel, hogyha kézen fogsz és elviszel.. vigyél el... vigyél ee-e-eel vigyél el.
2023. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bazz, ez a hang, ez most nem hiányzott, itt is hagylak benneteket, megyek az erdőbe :D
2023. júl. 22. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Az erdőben jó, hűvös van és csönd.
2023. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A xanax nem altató.
2023. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
@4: tudom, elsőre ki is röhögtem a ho.-t, amikor azt mondta, jó akkor ír fel Frontint, kértem helyette Zolpit, aztán hogy nem jött be, nem tudtm eldönteni, Zopigent vagy Xanaxot kérjek, rábíztam az öreglányra, ez is van olyan jó, mint a fej vagy írás, ő meg felírta a Xanaxot. Végül is ha elalszom tőle, pont le..., hogy altató-e vagy sem.
2023. júl. 23. 09:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt én értem, csak alkalmatlan rá. Elalszol. oké. Aztán nem fogsz felkelni pár órával rá? Ha felfogsz, vissza tudsz majd aludni? Miért háziorvos irkálja neked ezeket?


Mióta van insomniád?

2023. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Zolpidem a leggyengébb altató, a második lépcsőfok a Zopiklon.
2023. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem érdemes megpróbálnod. A xanax nekem alapból bevált. Viszont altatónak sanvalt írt a doki, ami nem volt jó semmire. Viszont az ezután felírt dormicumtól jól alszom.

DE: aki egymásfél hétig altatóként szedi a xanaxot, azt utána nem altatja el, csak nyugtatja!

Kérlek, majd írd meg, hogy bevált-e.

Üdv: Feri

2023. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Sanval hatóanynaga a zolpidem.
2023. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

@6: jó, de ezt pont a zolpidem csinálja, hogy elaludni segít (már akinek), aztán felébredsz, és nem alszol vissza. A Xanax meg állítólag segít tovább és ébredezés-mentesebben aludni, ez tetszene, és nem érdekel, mennyire elegáns megoldás, mert már semmit sem tudok csinálni az álmosságtól. Az utóbbi két hónapban aludtam már pársuor magamhiz képest egész jót, de ez nem elég, hogy utolérjem magam.

Hát valakinek írkálnia kell, ha egyszer vényköteles, a rendelő meg a tőszomszédságunkban.

Nem tudom, meddig számít az ember rossz alvónak, és honnantól van az insomnia, annyi biztos, hogy már 4-5 évesen is sokszr csak sokára tudtam el- vagy visszaaĺudni, aztán nyolcadikos koromra annyira besokalltam attól, hogy órákig fetrengek ébren, hogy rászoktam az esti teázásra, ha már aludni nem tudok, legyek eléggé ébren az olvasgatáshoz. Nem ez volt a legszerencsésebb ötletem :D ez sem volt jó, de mivel ilyennek születtem, természetesnek vettem, meg van más bajom is, tudomásul vettem, hogy gyenge és fáradt vagyok, ez van. Aztán étrendet váltottam, egy ideig királyság volt, aludni is jobban tudtam meg minden, aztán több mint egy év öröm után egyszer csak elkezdem olyan 4-4,5 óra után felébredni, és nem aludni vissza. Ez van jópár éve, az utóbbi 2-3 évben meg olyan helyzetbe kerültem, ami csak rontott az alváson is, alkohollal volt párszor szerencsém, 1x-1x aludtam egy jobbat, vagy megcsináltam valamit, ami józanon nem ment, de összességében nem érte meg, csak szétittam a maradék agyam is, akkor már inkább a Xanax, legalább olcsóbb. Nem vagyok gyógyszerhívő, sőt, hét évig mérgeztek olyan betegség miatt, amim nem volt, csoda, hogy látok valamennyit, mostanáig elvoltam minden nélkül, de már elhülyültem az álmosságtól, és az ördöggel is lepaktálnék. Majd megírom, hogy sikerült. :)

2023. júl. 23. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!