Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mar beteges, perverz dolog?

Ez mar beteges, perverz dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ezt a kerdest IGEN, feltettem mashova is, de utana rakottem,hogy itt jonn helye van. Szóval:

Mi a véleményetek, ha valaki titokban nőkhöz akar hozzáérni, de úgy, hogy lehetőleg ne vegye észre? Pl észre sem venné a nő, vagy azt hinné, valami megcsiklandozta, vagy még annyit sem érez, amig egyszer egy ablaküvegben pl meglátja, hogy valaki hozzáér hátulról. Hol a hajához, aztán már a fenekéhez is? De mindez kb észrevezetetlen, mert nem érez semmit. Akkor ezt miért csinálja? Csak az a magyarázat számomra, hogy BETEG... vélemény, tapasztalat?



2023. júl. 23. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Végezz el egy masszírozó tanfolyamot, aztán utána fogdoshatod a nőket/férfiakat eleget.
2023. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Molesztálásnak hívják, BŰNCSELEKMÉNY.
2023. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Ha a lérdésben rólad van szó ne csináld!! Emiatt büntethetnek is.
2023. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Munkatárs csinálja, ha nem lett volna világos. Több nővel. Nem én csinálom, én nő vagyok. Az egyik közülük. Nem értem, mi nem érthető.
2023. júl. 23. 19:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Kettes és TE mit tennél?
2023. júl. 23. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem érdekel ki csinálta, és arra sem fogok válaszolni, hogy mit tennék. Nem vagyok nő, nem is fogok úgy csinálni, mintha az volnék.
2023. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aha, akkor miért irtál ide, unatkozol? LOL
2023. júl. 23. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bűncselekmény de sajnos nem nagyon bizonyítható, ha csak nem többször feljelentett. De akkor is nehéz bizonyítani, mert nem a legjobbak erre a törvények... Esetleg, ha munkahelyeden van kamera, akkor megpróbálhatod lekérni, illetve ha más kollegád is észrevette már, és hajlandóak tanúskodni akkor az még segítség lenne. Ha férfi kollegát tudnátok találni az még jobb. Tudom, hogy silányan hangzik, de nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen helyzetben nagyobbat ér, ha egy férfi is tanúskodik.


Ha pedig nem akartok törvényes útra térni, akkor ha van HR, vagy a főnök. De nem tudom mennyire vevők rá, mert sajnos nekem a főnököm szexista vicceket sütött el mindig és fogdosta a lányok vállát, de mivel osztályvezető volt, ezért nem történt vele semmi, sőt magamellé sikerült emelnie a hasonló haverját.

2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Válaszoltam a kérdésedre.
2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahh, kamera van az épületben több helyen, kérésemre oda is tesznek, ahol többször történt már ilyen, másokkal is, de ahhoz be kell avatnom akkor valakit. Ok, szerintem lépni fogunk. Tuti kirúgják akkor.
2023. júl. 23. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!