Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálok autót vezetni?

Miért utálok autót vezetni?

Figyelt kérdés

6 éve van jogosítványom.

Megcsináltam a család kedvéért. Minimálisan szoktam mászkálni autóval a városban.


De nem szeretek, minél hosszabb az út, annál jobban rosszul érzem magam.


Utasként nincs ilyen érzet.


Kb. olyan érzésem van ha sokáig kell (1 óránál többet vezetni), mintha orvosi vizsgálaton lennék és minél jobban vágynék rá, hogy csak essünk már túl rajta.


Lehet, hogy alkalmatlan vagyok a vezetésre?


Sose volt egyébként balesetem, baleset közeli élményem se. Szóval nem efféle trauma okozza.


Vannak olyan ismerőseim Budapesten, akik pedig többször koccantak már autóval és vígan vezetnek semmi szorongás nélkül.


Lehet én meg túlságosan ráfeszülök a témára?

Rutinom van, amúgy magabiztos vagyok, még is utálom az egészet.

Az se segített, hogy sokszor csinálom egy héten.


Úgy tudnám egy példával statuálni, hogy sárkányrepülőzni is utálnék. És ha heti 7x sárkányrepülőznék jövő héttől, akkor is utálnám ugyanúgy.


Tudom akkor jó válasz, hogy ne vezessek többet.

Csak férfi vagyok, aztán gondolkozom mi lesz ha lesz gyerek és vinni kell ide-oda én meg képtelen leszek rá.


2023. júl. 23. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát majd vezetsz akkor, ha muszáj lesz. Amíg meg tudod oldani az életedet vezetés nélkül, addig miért kéne szop@tnod magad.

(Amúgy én is utálok vezetni. Illetve nekem nem is magával a vezetéssel van gondom, hanem a közlekedés többi résztvevőjével. Hogy hiába van kresz, mégis számítanod kell rá, hogy valamelyik idióta valami baromságot csinál, és te szívod meg.)

2023. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!