Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mióta buszos vagyok utálok...

Mióta buszos vagyok utálok vezetni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ótvar sz4r buszok, gonosz pofátlan, koszos utasok akik át akarnak vágni és sajna sikerűl is.. pénzzel.. (sietek mert késésben vagyok, odavág csomó aprót és persze, hogy nem számolom meg), ismeretlen helyek és bármelyik percben változtatható uticél. Ez ami eddig tapasztalható volt.

Volt már valaki úgy, hogy ezért ráunt és inkább ment gyárba melózni? Pedig szerettem vezetni.

:( csomó pénzt öltem bele..


2021. szept. 14. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"ismeretlen helyek és bármelyik percben változtatható uticél"

Mesélnél még, kérlek?

2021. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tömegközlekedésben dolgozz. Keressél túrista buszos társaságot. Esetleg Volán távolsági járatait.
2021. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Akármennyit késem, leszámolom az aprót, amit odab*sz a varangy. Addig tovább nem megy, jegyet nem kap. Késni lehet, sietni nem.

Van vonalismeret is, igen, be kell járni a szóba jöhető vonalakat, ahová mentesíteni, vagy ab start, fordából küldenek.

Ennyike.

2021. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit szerettél addig vezetni?

Bizony az nagy tévedés hogy a sofőrnek csak vezetni kell.

Egy tehersofőrnek is mindent megkell csinálni neki.

Ha lekell békázni a tonnás raklapokat akkor bizony nyomni kell lefelé, meg felfelé is.

2021. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

3-as, *nyádat nevezd varangynak. Nem értem, miért jobb ezt a degradáló szót használni az értéksemleges "utas" vagy ha már némi malíciát akarsz vinni a megfogalmazàsba, a "kedves ügyfél" helyett.


Rohadt kiábrándító, hogy az utasok 80-90 százaléka tök normális, erre egy buszvezető, egy szolgáltató cég képviselője levarangyozza őket egy nyilvános fórumon. Állítsál magadon, ember!!!

2021. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Erre szoktam mondani, hogy a buszsofőr egy külön állatfaj.

Valamelyik nap is megállunk a zebránál, szegény gyalogos csak át akar menni a zebrán, a buszsofőr meg elkezdni neki kiabálni: te rohadt r*banc, neked is most kell átjönnöd a zebrán, mindjárt elütlek...

Nem akarok általánosítani, nem minden buszsofőr ilyen, de Debrecenben egy normálisat nem láttam még.

2022. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!