Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék segítséget kérni!?

Szeretnék segítséget kérni!?

Figyelt kérdés
Elegem van az életemből. Írhatnék regényt a rossz gyerekkoromról, de feleslegesnek tartom. A felnőtt koromban több olyan kapcsolatban volt részem, amiből rosszul jöttem ki, mert rettentő ragaszkodó és toxikus párom volt, akik a környezetüket is rám küldték, hogy fenyegessenek, verjenek meg és ilyenek, ha nem cselekedtem úgy ahogy akartam. Barátaim és haverjaim sosem voltak, a családommal a kapcsolatom rossz, de rákényszerültem évekkel ezelőtt, hogy hazaköltözzek, és azóta sem dolgozok. Itt kezdődött a súlyos leejtő... a magány jobban eluralkodott rajtam, mert annyit sem találkoztam emberekkel, mint előtte, hogy az utcán láttam őket, vagy egy légtérben voltam velük a munkahelyen. Sorolhatnám. Félek a háborútól is, és egyre inkább mindentől. Szeretnék kimozdulni, de nem tudok senkivel, egyedül nem merek. Nem is tudom mit írhatnék, az egész ótvar életem szar és utálok élni. Nem tudom mit tehetnék magammal. Enni sem tudok már. Borzasztóan gyenge vagyok, lázas és hasmenős hetek óta.

2023. júl. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van rá pénzed vagy lehetőséged, akkor online is lehet pszichológussal konzultálni, segítséget kérni.

Mindenből van kiút és hidd el, hogy egy terápia tud segítséget nyújtani Neked.


Az is segíthet első körben, hogy elkezdesz naplót vezetni, leírni a gondolataidat, gondjaidat vagy azokat a dolgokat, amikért hálás vagy az életedben, hiszen biztos történtek Veled jó dolgok is.

Könyvet is olvashatsz vagy Youtube-on vannak pszichológusoknak csatornáik, amikből lehet tanulni.


Próbálj meg a családoddal beszélni, kérj tőlük segítséget, nyissál a világ felé és fel a fejjel.

2023. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mármint hogy mennyi idő alatt jutottál erre a szintre, illetve gondolom nő vagy, a verés stb tekintetéből.
2023. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!