Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valahol Rivotrilt venni...

Lehet valahol Rivotrilt venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Az orvosom Xanaxot írt fel helyette, mert állítólag sehol sem lehet most kapni, viszont a Xanaxtól folyton álmos vagyok...

2023. júl. 28. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Most lehet. Addig rágd a fülét, míg nem írja fel. Nekem sem akarta mostanában, mert hogy úgyse kapni. 2 perccel előtte jöttem ki a gyógyszertárból, ahol egy kartonnal volt még, és nagy nehezen megírta.
2023. júl. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Melyiket?

A 100-ast nem írják fel nekem, csak a kisebb kiszerelést.

2023. júl. 28. 03:48
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Bőven lehet kapni, még a 0.5-öst is. Próbálj más gyógyszertárat, ez a rivo hiány már a múlté kisebb-nagyobb részben
2023. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

3-as, rosszul tudod.


Megint hiány van belőle.

Egyébként a sok sóvárgónak nem tudom, hogy nem hat pofonként, hogy lejöjjenek róla. Durva függőség az ilyen. Aki képtelen 1 napig élni nélküle, az mennyire roncsolódhatott már tőle?


Minimum elvonó, és erős pszichológiai kezelés.

2023. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

4


A sok sovargo a Bethesa gyermekkorhazban is van meg neurologian epilepsziaval, es alapbol keves gyogyszerunk van epilepsziara (de nem csak arra jo a Rivotril), valakinek az atallas halalos lehet akar egy gyereknek es 9 evesnek ha grand mal rohamban elharapja a nyelvet es megfullad. Ismerosom latta ezt.


Illetve van olyan, amikor csak az hat. Ugy mint major depresszional venlafaxine hat, de duloxetine csak pont hogy felduhit es depressziosabb hangulatod lesz.

2023. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

4-es, csak arról ne próbálj meggyőzni, hogy mindenki epilepsziára szedi.


Jesszus... ennyire naiv ne legyél légyszi

2023. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

6


Nem nem mindenki, de te sovargonak nevezet azokat akik rivotrilt szednek. Koztunk gyermekek, felnott epilepsziasok is, delirium tremens, es ilyenek. Ez undorito. Csak ezert irtam hogy alljal le.


Idezem magam:


"a Bethesa gyermekkorhazban is van meg neurologian epilepsziaval, es alapbol keves gyogyszerunk van epilepsziara (de nem csak arra jo a Rivotril), valakinek az atallas halalos lehet akar egy gyereknek es 9 evesnek ha grand mal rohamban elharapja a nyelvet es megfullad. Ismerosom latta ezt."

2023. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!