Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen tünet mást is kínoz?

Ilyen tünet mást is kínoz?

Figyelt kérdés
Megyek pl az utcán érzem a feszültséget mintha görcsbe lenne a testem. És fokozódik olyan szinten,hogy remeg a kezem lábam menni is görcsösen tudok mintha valami görcsös remegés lenne rajtam és azon kattogok,hogy érjek haza letudjak ülni feküdni csak minél előbb mert összeesek. És remeg mindenem konkrétan ilyenkor legszívesebben felkötném magam. Ez előjön buszon,utcán,boltban sok helyen. Más is tapasztalt ilyet?

2023. júl. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem pont ugyanez, de nagyon hasonló. Megyek ez utcán, buszon, stb, és azt érzem, gyűlölöm magam, meg akarom ölni magam, rettegek, szégyellem magam (stb), és ettől valami görcsök lesznek az izmaimban, az arcomban és a karomban főleg és görcsös mozdulatokat teszek, meg grimaszokat vágok, vagy otthon ráadásul még hangokat is kimondok, azt hál'istennek legalább az utcán nem
2023. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem szorongás szocfóbia depresszió pánik van amúgy.

Én is azt érzem hogy néznek és nagyon utálom pl tömeget a boltban a buszon sokszor lekell szállni mert annyira rosszul vagyok. Nekem is full görcsös a testem mint valami megmerevedett akármi. Főleg ha szóvá teszik borzasztó így élni ennyi szarral.

2023. júl. 28. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

És te gyógyszert szedsz ezekre? Nekem azok enyhítik.

Semmiképp se igyál koffeint meg alkoholt, és legjobb a cukros dolgokat is kihagyni, nekem ez is használ.

2023. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Scippat emeltuk 20mg ra. Reggel 0.25 fronyó meg este is.magasvernyomasra csokkento meg beta blokkolo.
2023. júl. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!