Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írtózatosak ezek a gondolatok...

Írtózatosak ezek a gondolatok hova menjek segitségért?

Figyelt kérdés
Öngyilkossági gondolataim vannak ha megszűnne a munkahelyem, nem bírok ezzel a betegséggel, és a pszichiáteremnek nincs ideje erről beszélni, teljesen egyedül vagyok nem akarok kiszolgáltatott helyzetbe kerülni szükségem lenne segitségre
2023. júl. 29. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológus?
2023. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az nem segít semmit még amúgyis szabadságon van augusztus 14-ig. Engem tényleg csak a munka éltet
2023. júl. 29. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha öngyilkossági gondolataid vannak akkor azonnal kérj segítséget a pszichiátrián!
2023. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Azon aggódsz ennyire, hogy elveszted a munkád és nem lesz megélhetésed?
2023. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem csak az hanem mert nincs mögöttem senki és a lakhatásom is azon múlik
2023. júl. 29. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Megèrtem, én is nemsokára magamról kell, hogy gondoskodjak.
2023. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sincs ki ezzel a cellába zárt gondolattal kűdjzön. A sötétben vagyok és csak rajtam a lámpa egy cellában és csa az öngyilkosság. Minennap. Hogyan meg mikor meg ilyenek. Már 4x próbáltam. A 3. ment volna, de naív voltam. Csak már ahhoz is fáradt vagyok hogz nekiálljak, nekem még munkám sincs, meg kérdezik "mi a terved?", mondjam hogy "hát készülök lelkileg megölni magam a közel jövőben". Le se szarnák csak mondanák tovább hogy kezdj valamit, de bameg ha nincs motiváció az agyadban BIOLÓGIAILAG akkor te hogy éreznéd magad? Lenne kedved kiverni? Lenne munkát keresni? Önéletrajz egy rém. Szétküldeni őket meg minden.
2023. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egszerűen nem látom értelmét az életemnek
2023. júl. 29. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
#7 Teljesen megértem.
2023. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha szuicid gondolataid vannak, kérlek, kérj segítségen a helyi pszichiátrián, ha a saját pszichiátered szabadságon van.

Magán terápia jobb lenne, ha meg tudod oldani, mert TB-se sajnos tényleg nincs idejük beszélgetni.


A munkád elvesztésén általánosan szorongsz, vagy történt valami, ami miatt ez realis veszély most?

2023. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!