Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lett trendi az adhd?

Miért lett trendi az adhd?

Figyelt kérdés

Egyre több közösségi oldalon látom, hogy a fiatalok, főként tinik mindenáron autisták akarnak lenni.

Miért gondolják, hogy ez egy jó dolog?

ettől érzi magát valaki egyedinek?

mint anno az emo divatnál a depresszió, most úgy az adhd lett "menő"?



2023. júl. 30. 17:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj, a hülyeség terjesztéséből ennyi is elég volt tőled.
2023. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig várom az ügyeletes ADHD-sokat utálótól a bizonyítékot arra az állítására, hogy ez "trendi" pár videóval.
2023. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
96%

husi valamit lefelejtettem, nezd meg jobban a 21-es kommentedet


a minden huszadik a klasszikus valoszinusegszamitasban 20%-ot jelent 20/100*100 = 20 + "%".


na pihend ki magad husi, ahol ADHD ott te is mindig mint a mozdony. Nem kene pipacsok koze menned vagy egy mezore hogy lenyugodj es hatad mogott hagyd ezt az egesz ADHD maniat? Te vagy ADHD manias minden ADHD-ra tomegevel irod a kommenteket.


na most komolyan pihenj egy jot

2023. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat valóban félreértettem és nem ment nekem husi. A pontot lehagytam tényleg a kommentedből, igazad lett! Bocsi, már bevettem a gyógyszerem!


De az 5% honnan jön? Pont az 5%?

2023. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ne törődj vele, buta és élvezi, hogy veszekedhet, gondolom ennyi öröme van az életében.
2023. júl. 31. 21:47
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem divat az lenni. Csupán már kevésbé primitív a magyar egészségügy, így jobban észre lehet venni, többen kapnak diagnózist.
2023. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé primitív a magyar egészségügy? Amióta a kormány minden áron szétveri és szét is verte és folytatja is ezt, nem is finanszírozza, az orvosok többsége már kiment, 6 hónapos vagy több idejű időpontok, ADHDnál első lépcsős kivizsgálásnál 2 év múlva hívtak 2021-ben, hogy mehetekn Röhej, hogy asszisztens meg 2019 májusában mondta hogy legközelebbi időpont 2020 közepe.

Kevés MRI gépek, alacsony nővérek bére és kevesen is vannak ők is, valahol asszisztens sincs az orvoshoz aki egy ujjal gépel 3 szót 5 percig. A letöbb orvos már 50 - 70 éves kihalóban szószerint.


Ja őskorhoz képest kevésbé primitív minőség.

2023. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2023. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2023. aug. 2. 20:36
 30/32 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem trendi és menő sőt még csak nem is elnézőbbek az emberek.Régen az ADHD-s gyerekeket csak problémásnak titulálták, vagy jól elverték. Most már szinten tartható és diagnosztizálható. Bárkivel elcserélem az autizmusom, és az ADHD-m csak egy napra próbálja meg.
2023. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!