Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortenik elso alkalommal...

Mi tortenik elso alkalommal pszichologusnal?

Figyelt kérdés
Megyek a hetekben es kivancsi vagyok mire szamitsak. Mit szoktak ilyenkor kerdezni? Szorongassal kuzdok (nagyon) es szamomra o is egy idegen…tapasztalatok?
2023. aug. 3. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Engem először arról kérdezett, hogy milyen problémával fordultam hozzá, de úgy általánosabb dolgokról is, hogy mit érdemes tudni rólam, dolgozom vagy tanulok, kivel élek, van-e testvérem stb.


Először, de még az utána lévő nagyjából négy alkalommal én is nagyon ideges voltam, de furcsa módon pont azért tudtam elmondani olyan dolgokat is magamról amiket senki mással nem osztok meg, mert nem ismerem.

2023. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon ciki lesz
2023. aug. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig egy alkalommal voltam. Mondta, hogy 2.alkalommal egy x kérdésböl álló tesztet fog kitöltetni. Abból sok minden kiderül.

Na, demegijedtem. Mert anno voltam már pszichológusnál, de ö ilyet nem mondott. 10 alkalmas terápia volt.

Aggódjak?

2023. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagyok. Az első alkalmon bemutatkozunk, megbeszéljük a hozott témákat, adok javaslatot arra hogyan lehetne a témákkal haladni és megbeszéljük a kereteket. Szinte mindig azt a visszajelzést kaptam, hogy nem volt ciki és felszabadultan érezték magukat.
2023. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!