Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelkileg ingatag emberek...

A lelkileg ingatag emberek miért csinàljàk ezt?

Figyelt kérdés
Kibujnak a talalkozo elol,az allapotukra hivatkozva.De van amikor azert ez nem gatolja oket abban hogy masokkal talalkozzanak.Nem ertem miert kell igy leszerelni a masikat.Persze nem latom a teljes kepet.De nem vagyok benne biztos,hogy szuksegem van ilyen baratra aki mindent tul filozofal,meg huzogat.
2023. aug. 5. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem volt kedvem társasághoz, mert nem tudtam volna az adott problémámtól elvonatkoztatni és szar hangulatú lett volna a találkozó.

De amit az utolsó ír az igaz lehet, azaz ha ez többször/gyakran esik meg, akkor inkább nem kíváncsi rád.

2023. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es akkor is jobb az oszinteseg ne csinaljunk mar szentet mas viselkedesebol aki nem tud felelosseget vallalni inkabb jatszmazik!Ha valaki oszinte legalabb ezt megmondja es vegleg megszakitom vele az jobb opcio.
2023. aug. 5. 13:35
 13/16 A kérdező kommentje:
11.gyakran olyan a hangulata de neha takarozasnak is hasznalja.Van amikor lehet vele normalisan is talalkozni.Van benne valami hogy van amikor valaki nem tud elvonatkoztatni a problemajatol viszont a hozzaszolas masodik fele is lehet igaz.
2023. aug. 5. 13:39
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Az nem játszma, hanem tapintat. Egyszerűen nincs szükség a durva igazsággal való képenvágásra, mert tapintatosan is el lehet intézni minden olyan emberrel, aki az orránál kicsit tovább lát. Ugyanaz: Ha elmész vendégségbe és ehetetlen a kaja, nem azt mondod, hogy ez undorító, mindjárt hányok tőle, hanem azt, hogy köszönöm szépen, már jóllaktam. Ezt hívják kulturált viselkedésnek. A másik közvetlen megsértése nélkül is el lehet érni a célunkat.
2023. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A kajaval egyezek,hogy tapintat de az emberekkel valo viszonyban az oszinteseget dijazom.Vagy eleve a masiknak nem kellett volna olyan kapcsolatot kialakitani ami baratsag meg olyan dolgokat elvenni a masiktol,olyan melysegekbe menni ami egy baratsagban van.Azert jatszma mert szorakozok vele morzsakat dobok neki
2023. aug. 5. 14:50
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
A barátság nem tart örökké, kialakul, majd vagy megmarad vagy ha rájön, hogy mégse az vagy, akit ő elképzelt, akkor nem. Mindenkinek joga van megváltoztatni a másikhoz való hozzáállását, és ezt nem kell durván közölnie vele, neked attól nem lesz jobb.
2023. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!