Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha strandon/fürdőzőben vágások...

Ha strandon/fürdőzőben vágásokat láttok valakin mennyire bámuljátok meg? (Gyógyuló, nem friss vágások)

Figyelt kérdés
Csak őszintén;)

2023. aug. 5. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem mindegy milyen vágás.

Műtét nyoma,vagy vagdosás nyoma?

2023. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagdosás
2023. aug. 5. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem sokat járok strandra, így ott még nem igazán láttam ilyesmit. Nem hinném, hogy nagyon bámulgatnám. Sajnálatot éreznék inkább. Mondjuk 5 hónap Thalassa után érzékenyítve vagyok, úgy hiszem.
2023. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Miután észrevettem, nyilván nem bámulnám, mert nem szeretném, hogy zavarban legyen.

Elég sokat olvastam erről, ismerem a témát, szomorú, hogy nem volt más megküzdési módszere a feszültség ellen, amit nem bírt elviselni.

Jó lenne, ha lenne a fiataloknak olyan órájuk is, ahol alap pszichológiát, relaxációs módszereket tanulhatnak, illetve kapnának pszichológusi segítséget, ha szükségük van rá.

2023. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Alapból nem értem azokat, akik vizslatják más testét. Az a gáz, aki bámul, nem az, akit bámul.
2023. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Totál semleges. Láttam már néhány, valószínüleg önvagdosott embert, de én úgy vagyok vele, h az ő dolga. Mindenkinek megvan a története.
2023. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

en tettem fel hasonlo kerdest hogy mit gondolnak egy emberrol aki nem is strandon de nyaron felhuzza a pulcsijan az ujjat mert kva meleg van 38 fokban es tele van vagasokkal, es a szavazatok nagy resze az volt foleg hogy "csak figyelmet akar" "felek tole hogy engem is bantani fog vagy elottem ugyrik a metro ele".


Szoval elitelik boven. Ha csak par csik, akkor nincs gond, de eleg sok van es friss meg piros/voros mar, meg milyen mely, ha mely es fel eves akkor meg boven voros fog maradni.


De mindenesetre nem jo szemmel neznek rad. Ezt a valaszt kaptam a szavazasra.


Volt aki azt valasztotta hogy "sajnalom hogy min mehetett keresztul"


a tobbire mar nem emlekszem az opciokra de nem is volt lenyeges annyira.


Azt hiszik valami kozveszelyes, nemtom mi ize ilyen elotted szetvagja a nyaki ereit direkt majd meg megfojt almodban, meg csak figyelemert akarod hogy jaj te kulonb vagy.


holott ez annnnnnnnnnnyira nem errol szol es annnnnyira nem igaz. De ilyen az atlag magyarka.

2023. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szokj le róla, hagyd begyógyulni a sebeket.
2023. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Zsíros krémek, amilyen gyakran csak lehet, a szikét pedig dobd el!
2023. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
8 Szokjon le róla? Személyíségzavar okozta tünetekről nem szokás leszokni, legfeljebb kigyógyulni, már akinek sikerül.
2023. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!