Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar miatt lehet ez ?

Bipoláris zavar miatt lehet ez ?

Figyelt kérdés
Este 6 óra fele már alszok. Semmihez nincs kedvem. Becsukom a szemem és csak fekszem meg jár az agyam egyfojtában mindenen. Éjjel meg felkelek és nem tudok visszaaludni. Pedig nem vagyok mánias fázisba szóval nem pörgök. Sokat vagyok feszült és kevert fázisba. Megőrít,hogy munkám sincs és sokat csesztetnek vele. Szociális szorongással is küzdök ami hátráltat nagyon a munkakeresésbe. Nem értek semmihez. Egy mentális csődtömeg vagyok. Nem százalékoltak le. Gyárba nem tudok dolgozni mert nem bírom a délutános műszakot és az éjszakázást. Mihez kezdek így ?
2023. aug. 7. 03:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Miből gondolod hogy bipoláris vagy, pszichiáter mondta?
2023. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen. Meg korházba is voltam. Meg érzem már több mint tiz éve. Depresszio meg pörgés mánia. Ezzel vagyok diagnosztizálva.
2023. aug. 7. 09:22
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik pillanatban depis vagy, a másikban pörögsz, így kell ezt elképzelni?
2023. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen és nálam egy napon belül változik. Van akinél havonta vagy évente de borzaszto mert sokszor csak fekszem. Máskor meg mindenhez van kedvem. Legjobb lenne meghalni és ezt nem lehet gyógyìtani
2023. aug. 7. 09:59
 5/27 anonim ***** válasza:
És ilyenkor mit teszel, hogyan kezeled ezeket a váltásokat?
2023. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom kezelni. Vagy fekszem a depressziotol vagy pedig csinálom a dolgaimat. Azt mondják lusta vagyok dolgozni de csak egy hétig lennének bipolárisok.mást mondanának.
2023. aug. 7. 12:36
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Ház ez az, aki nincs benne az kívülről nagyon okos tud lenni.

Nekem is van bipolár ismerősöm. Olyan mint a hullámvasút.

Nem könnyű vele, de jó embernek tartom.

Más már lehet agyonütötte volna.

2023. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%

Ez az egy napon belüli váltakozás az ultradián ciklus, nagyon kimerítő tud lenni, én is így vagyok. Ha van diagnózisod, gondolom kaptál gyógyszert. Nem szeded vagy nem használ? Vissza kellene menned a dokiboz, és jelezni, hogy így vagy, és kérni gyógyszert vagy ha van, cserét, vagy módosítani a dózist. A hangulatkiegyenlítő segíteni fog, és hasznos lenne mellé terápia is, akár TB-s is jobb, mint a semmi, ezt szontén ki tudja írni neked a pszichiáter, mert gondolom, ha most nincs munkád, a magán nem igazán jöhet szóba.

Jobbulást!

2023. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Lamolepet szedek meg antidepit meg antipszihot de nem kell más. Litiumot nem akarok. Beletörődtem ebbe a szenvedésbe. Akárki akármit mond tünetmentesség nincs. Ez egy sunyi rohadt egy betegség.
2023. aug. 10. 09:08
 10/27 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Akkor most gykaorlatilag 3 féle gyógyszerrel ugyanúgy vagy, mint nélkülük? Ugyanúgy hullámzik a hangulatod, meg minden? Ennek így akkor nem sok értelme van.

2023. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!