Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar miatt lehet ez ?

Bipoláris zavar miatt lehet ez ?

Figyelt kérdés
Este 6 óra fele már alszok. Semmihez nincs kedvem. Becsukom a szemem és csak fekszem meg jár az agyam egyfojtában mindenen. Éjjel meg felkelek és nem tudok visszaaludni. Pedig nem vagyok mánias fázisba szóval nem pörgök. Sokat vagyok feszült és kevert fázisba. Megőrít,hogy munkám sincs és sokat csesztetnek vele. Szociális szorongással is küzdök ami hátráltat nagyon a munkakeresésbe. Nem értek semmihez. Egy mentális csődtömeg vagyok. Nem százalékoltak le. Gyárba nem tudok dolgozni mert nem bírom a délutános műszakot és az éjszakázást. Mihez kezdek így ?
2023. aug. 7. 03:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod.szerintem is a legdurvább a bipoláris. Nem merem a litiumot.meg a dokim nem írja fel.
2023. aug. 19. 16:07
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
A lítium tönkre vágja a májat, felirasa előtt mindenféleképpen meg kell nezetni, hogy egyáltalán fel LEHET e írni.
2023. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy "mindenféleképpen meg kell nezetni a máj allapotát"
2023. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél melót abba, hogy valami olyasmit dolgozhass, amit szeretsz.

Járj el sportolni, pl futni a szabadba, attól tudsz aludni normálisan. Ne kattogj azon, amit elcsesztél, lépj tovább, ha nehéz is!

2023. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ez van, a kevert fázis a legrosszabb :(
2023. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen a kevert a legrosszabb és esténként abba vagyok.azért is alszok el nehezen meg kora hajnalba kelek. A depresszi jobb mint a kevert.
2023. aug. 21. 06:16
 27/27 anonim válasza:
47%

Én nem sok plusz információt tudok hozzátenni a dologhoz, annyiban vagyok érintett, hogy volt ilyen párom. Meg sokat olvasok a témában.

Kitartást kívánok és azt, hogy sikerüljön munkát találni és sokkal jobban lenni.

2023. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!