Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológushoz mehetek...

Egy pszichológushoz mehetek akkor is ha ő úgy látja nincs rá szükség? Ha én mégis szeretnék engedni szokták?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Csak úgy nem.jár az ember. Ez megint csak egy ujabb indok. Lehet mégiscsak szükség van rá ilyen esetben
2023. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, kifizeted a honoráriumot (15-20 ezer Ft/óra), ő meghallgat.
2023. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát inkább magán úton szerintem.Na ne félj ő nem fogja mondani hogy szerinte nincs szükség rá.Hisz pénzeled ami neki csak jó
2023. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mendy98 ***** válasza:
0%

Nem igazán van ilyen, h nincs szükség rá, sokszor tök egészséges emberek is járnak pszichológushoz.

Keress másikat mert ez nagyon nem akar dolgozni.

2023. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted miért lenne rá szükség a továbbiakban is?

Elmondtad ezt neki?

Ő szerint miért nem?

Néha van, hogy az ember egy biztonságérzet miatt "terápia függővé" válik.

2023. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagyok, én nem szoktam olyat meghatározni, hogy van-e szükség van nincs. Ha az ügyfél szeretne járni és van témája amiben szeretne változni, fejlődni, akkor jöhet nyugodtan. Olyat még nem tapasztaltam, hogy valaki csak azért akarna járni, hogy receptekről meg az időjárásról beszélgessünk - ha valaki járni akar akkor biztos, hogy van téma, csak meg kell találni.
2023. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!