Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit akar tőlem ez a srác?...

Mit akar tőlem ez a srác? Teljesen tönkre tesz/tett mentálisan. Többi lent.

Figyelt kérdés

Én 19 éves fiú vagyok, ő is.

Én szolnoki vagykk, ő meg a budapesti agglomerációban él. Januárban ismertem meg, hiszen azonos érdeklődési körünk van. Kamionimádók vagyunk, az apja kamionvezető így már élesben is van tapasztalata ebben. A helyzet az, hogy áprilisra már nem a kamion volt csak a téma nyilván hanem barátok lettünk. Az, hogy ő biszexuális nem tudom, mert elég furán viselkedett, főleg mikor személyesen találkoztunk. Lángolt konkrétan a szeme mikor rám nézett, és állandóan sziveket küldtünk egymásnak. Én az vagyok, de én nem akartam vele, hiszen barátság jobb lett volna. Áprilisba elkezdett velem játszani, direkt nem írt napokig aztán beadta a szent dumát hogy nagyon szeret (!) én felültem erre. Májusban meg fogta magát és letiltott a Facebookon, de instán nem. Nekem ez annyira rosszul esett, hogy kemikális öngyilkossághoz folyamodtam. Lényeg az, hogy 2 hete megint rám írt Facebookon hogy szia, rég beszéltünk. A legbetegesebb az, hogy amiket kiraktam instagramra történteket, azonnal megnézte. De tényleg, amikor hajnali 3-kor raktam akkor is. Sosem írt rám, csak figyelt. Tudom hogy most konkrétan pszichopatának hangzik a leírásom, nem nézem ezt ki belőle annyira, hiszen elég buta extrovertált srácnak tűnik. Viselkedése valóban fura és nem tudom megérteni. Rákérdezni nem merek. Bevallom, hogy írogatunk, megint kezdek depressziós lenni, hiszen feljön minden, valamint szerdán megint elkezdte a perverzkedését hogy szíveket meg puszikat küld, aztán tegnap megint ír azóta. Nem értem. Érdeklődési körrel meg flexel, állandóan azt küldte hogy az apja felvette hogy vezeti a kamiont. Mit tegyek vele, hogy kezeljem?



2023. aug. 11. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy kb 10x találkoztunk eddig, hol bárba ültünk be, hol pizzáztunk
2023. aug. 11. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem ő tűnik pszichopatának hanem te hogy olyan ember miatt öngyilkos vagy akivel kb 10x találkoztál, és mégezek után is foglalkozol vele.
2023. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Bejöttök egymásnak, csak vagy túl fiatalok (éretlenek) vagytok még egy kapcsolathoz, vagy egyikőtök sem mer lépni.


Ha bármi meghíusulna köztetek, nekem is kellenél!:)

2023. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszébe jutsz, rádír. Amúgy ez nem stabil kapcsolat. Tedd fel a kérdést, mit akar, mert ha nem ugyanazt, jobb lesz nélküle. Ő csak árt neked.
2023. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 ne itt kötekedj köszi


Tudja hogy depressziós vagyok, és elmondtam neki a legelején hogy érzékeny vagyok ilyenre főleg, ha ignorálnak, szerintem valamiért berágott rám és kiakar csinálni.

2023. aug. 11. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a főnöknőmmel csinálta ezt egy pasi és az volt a lényeg hogy nem kellett a pasinak, aki egyébként is érzelmileg elérhetetlen volt. Főnöknőm egy fél évig ivott, nyűglődött, sírt, aztán megunta és talált mást akivel azóta is boldogok.
2023. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nárcisztikus személyiségzavara van. Olvass utána, van rengeteg cikk a témában.
2023. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezek után szerintem is
2023. aug. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!