Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehugyoztak gyerekkoromban és...

Lehugyoztak gyerekkoromban és most tört fel ez az elfojtott emlék. Állandóan erre gondolok, hogy juthatok túl ezen? Történt valakivel hasonló? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 09:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Hugyozd le te is őket. Szemet szemért.
2023. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Minek álltál alá.
2023. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gyerek voltam és nyilván nem tudtam mi fog történni, ha nem lenne egyértelmű
2023. aug. 12. 09:58
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus segíthet. Lesz ott még több szarság is, amit fel kell dolgoznod.
2023. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy más is tudjon erről, nem tudnám ezt elmesélni egy velem szemben ülő embernek, ezért írtam ide, mert ez az oldal anoním. Nem bízok a pszichológusokban.
2023. aug. 12. 10:15
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor semmit sem tudsz tenni, el kell vinned magaddal a sírba.
2023. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#2 nem tudom megtenni, mert már nem él. Amikor lehugyoztam a sírját, azt hittem ezzel elégtételt veszek, de nem, pedig nagy élvezettel csináltam. Nem segített francot se. Minthogy 5 percig jó érzés volt, de utána megbántam, mert a francba is meghalt, 2 gyereket hagyott maga után meg egy csóró csajt.
2023. aug. 12. 10:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus. Egész nap durva sztorikat hallgatnak, próbáld meg elmesélni, mert így kaphatsz segítséget.

Ez egy komoly trauma, amivel sajnos dolgod van, ha most feltört és szenvedsz miatta, a pszichológus az, aki ebben segíteni tud. Ezért vannak.

2023. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém kevésbé durva, de nekem a kaját borították a fejemre és ugyanilyen traumának élem meg mai napig. Pszichológust javaslom én is, mert magadtól nem hiszem, h csak úgy elfelejted majd.
2023. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Elfelejteni akkor sem fogod, ha pszichológushoz mész.

Hány éves voltál te és az elkövető?

Azt kell tudatosítanod, hogy (gondolom) gyerekek voltatok. Egy ostoba kölyök tette. A bosszúnak még ott, azokban az időkben esetleg lehetett volna haszna. Tökön rughattad volna úgy, hogy 3 napig forog vinnyogva és akkor meggondolta volna, hogy érdemes-e másokra hugyozni, neked meg meglett volna az elégtétel. 40 év múlva hiába hugyozol a sírjára, ott már nem az a hülye gyerek fekszik. Azóta felnőtt és lehet, meg is bánta, ha el nem felejtette az egészet. Amúgy sem él már, tehát így is ő húzta a rövidebbet. Vedd az élettől ezt elégtételnek és engedd el.

2023. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!