Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idióta és őrült vagyok?...

Idióta és őrült vagyok? Férfiként rajongok a Barbie filmért. Ez normális?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 01:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincsen ezzel semmi baj, azt már inkább nem értem, hogy férfiként, ami szót a hímnemű emberre kb. 28 éves kor után használunk, mégis miért érzed szükségét annak, hogy ezt ide kiírd, ahelyett, hogy magadban lerendeznéd, mit gondolsz erről. Legyél férfi, magaddal foglalkozz, ne a külvilág dicséretét/kritikáját várd.
2023. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem normális. Mégis ebben a filmben mi az annyira jó? Álomvilág az egész.
2023. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet ennyire magával rántott volna a feminim mozgalom?
2023. aug. 14. 09:09
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Vicces film, van mondanivalója, mi lenne a gond azzal, ha tetszik?
2023. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Igazából mélyebb film, mint egy szimpla barbie babás csillámpóni adaptáció.

Komoly és elvont, mellette nagyon fontos témákat feszeget.

2023. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
30%

"feminim mozgalom"


Trollkérdés, már jelentettem is. Rövidesen megy a rendőrségnek is.

2023. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj. Engem meg nőként is hidegen hagy. Kb 20 percet tudtam nézni belőle. Olyan érzésem volt, mintha percről percre veszítenék az intelligenciaszintemből, ahogy néztem.
2023. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Szintén nőként, egyetértek a 7-essel, bár én végignéztem. Nagyon sajnálom azokat, akik számára ez a film jelenti a mélységet. Számomra ez inkább csillámpóni adaptáció, és igen, értettem a mondanivalóját. Valamiért azt hiszik, hogy akinek ez a film nem mély mondanivalójú, az nem értette. Talán annyira felszínes a világ, hogy már ennyire szájba kell rágni mindent, különben nem megy át. Ez számukra a mély, elgondolkodtató film, szomorú.


Nyugodtan lehet lepontozni a véleményem miatt, de örülnék, ha a lepontozás mellé jönne komment is, hogy mi olyan mélyenszántó számukra ebben a filmben, köszi. :)

2023. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

8-as, lehet, hogy számodra szájbarágós. Talán tényleg az is, igazad van. Viszont, amit elfelejtesz: egy Barbie filmről beszélünk. Egy Matel játékról. Az volt benne a pláne, hogy senki nem számított rá, hogy a rózsaszín szivárványözön mellé tartalmat is kapunk. Valami olyasmi értelmet, ami több szálon is elgondolkoztatja az embert a női/férfi nemi szerepekről, a társadalmi felelősségvállalásról, a felnőtt-gyermek vilàgképek ütköztetéséről, a saját magunk másságának elfogadásáról/felvállalásáról, a feminizmus és a patriarhális berendezkedés mibenlétéről és az önmegvalósításról. Mert ez mind benne volt. Lehet, hogy kicsit bután és kevésbé szofisztikáltan, de ez a film nem is erre készült. Mégis tudott olyan tartalmat mutatni, ami képes eljutni a közemberekhez,a tömegekhez és kicsit kitekerni az amúgy sík lapos és földhözragadt elképzeléseket.

Elég magyarázatot adtam? Remélem. Én is jobban szeretem a komolyabb hangvételű, direktebb témahordozást, de a Barbie-tól ostobaság ezt várni. Okkal.

2023. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
8-as vagyok, igen, köszi a véleménykifejtést :)
2023. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!