Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki több évig szedett...

Van aki több évig szedett scippa antidepit? Nekem depresszió pánik szorongásra kell szednem. Én bő 2 éve szedem már a maxim.20.mg ot de már úgy érzem ez se ér semmit. Tavaly a 10utaná 15 mg al elvoltam. De 1hónapja a 20mg is kb semmit se ér?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekel senki semmi, mindennap a muszájból áll. Muszáj melózni enni stb. Kín az egész. Már a szex se megy lassan elvesztem a barátnőmet mert unja hogy a depresszió eltemet gyakorlatilag. De a környezetem sem érti meg hogy nem direkt csinálom nem direkt vagyok ilyen. Néha magamra erőltetem az erdőben való kirándulást vagy hasonlót de azt is muszájból élem meg és marhára nem érdekel semmi. Van hogy pánikrohamok is rámjönnek ez miatt megint nem járok olyan helyre pl pláza bevásarló központ inkább az erdő... de ritkán csak. Szedek vérnyomás csökkentőt bétablokkolót is. Frontin 0.25 reggel,este. Többet nem szedek mert érzem betompulok tőle. Mi a fenét csináljak? Voltam a dokinál mondtam neki sza.rul vagyok felírta a 20mgt szedjem kész ennyi mehetek. Mondom qurvajo ..

2023. aug. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia. A gyógyszer nem elég. Keress egy jó terapeutát, akivel leáshattok a problémák gyökeréhez. A gyógyszer elnyomja a tüneteket...egy ideig...aztán egyre több és több kell. Ha nincs terápia veszett fejsze az egész.

Készülj fel, nem egyszerű rendes, lelkiismeretes dokit találni. De ha kitartó vagy, fogsz találni. :)

2023. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyagilag jelenleg nem tudom finanszirozni. Neten nézelődtem klinikai szakpszichologus,terapeuta stb. De ami ott volt hogy nagyjából 17.000/20.000/ 50 perc. Vagy alkalom. Ezt heti 1x megkéne ejteni valószínű. Vagy 2x nem tudom. De ebben az évben nem fogja futni erre az is biztos. Tb alapon meg fogalmam nincs kihez mehetnék persze munka időn kívűl,mert reggeltől délutánig meló van. Utána hova szóval erre most gyakorlatilag semmi esélyt nem látok. A pszichiater dokim az meg szemmel láthatóan belesz.rik ,hogy mi van . Nem tudom mihez kezdjek nagyon belefáradtam ebbe a tetves ótvar életbe. Úgy érzem kiakarok szállni ami napról napra erősödik bennem. Túl sok sza.rt kaptam az életben amit lelkileg sehogy nrm bírok és csak gyarapodik ami már az elviselhetetlen kategória számomra. Kezdem már megszokni,hogy valameddig bírom valahogyan és mikor már elszakad a cérna kivonom magam a forgalomból. Jobbat már nem nagyon látok ebbe fostengerbe.
2023. aug. 14. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig ha nincs keret arra, hogy magánba menj (amit nem is csodálok a mai világban), akkor menj el Tb alapon. Az, hogy fogalmad sincs kihez, csak egy kifogás. Tenned kell érte, mert senki nem fog helyetted meggyógyulni. Első körben Nézz körbe lakhelyedhez tartozó pszichológusok között.

Tudom mindenkinek a saját problémája tűnik a legnagyobbnak...Én is sok szaron mentem keresztül. "Ajándékként" kaptam pánikot, szorongást több tucat testi tünettel...mellé enyhe depi. De tudom, hogy van kiút ebből az állapotból, viszont teszek is érte. És sokszor nem könnyű..tudom...de ne add fel.

2023. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!