Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes felkeresni egy szakemb...

Érdemes felkeresni egy szakembert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek érdemes lenne felkeresni ezzel kapcsolatban egy pszichológust?

Nagyon sokat stresszelek, van 2 gyerekem és miattuk folyamatosan aggódok (pl: ha betegek lesznek, vagy ha hideg van ott kint és kimegyünk hogy jól felöltöztettem-e, vagy nyáron nehogy megcsípje őket valami…stb.) Azért is szoktam stresszelni ha takarítok, mert akkor ők nagyon unatkoznak, segítséget kérni nem nagyon szeretek, úgy érzem ezzel azt mondom el hogy nem vagyok jó anya, más megtudja csinálni csak én nem.

Férjemmel is nagyon sokat vitatkozunk, sajnos nem vállal semmit a gyerekek teendői közül, nem segít be, akkor se ha mondjuk nagyon fáj a fejem (migrénes vagyok), vagy beteg vagyok. Szóval nem egy apatípus, sokszor veszekszünk amiatt is mert vàllalkozó és csak a munka számít neki, ne értsétek félre tudom fontos hogy legyen pénzünk, de folyamat telefonál hétvégén is, ügyfeleit képes vasárnapra magához hívni.

Sokszor cseszeget a takarítással is, hogy többet takarítsak, de a gyerekek miatt nem nagyon van időm és ezt nem érti meg, azt hiszi nem csinálok itthon semmit. Azt is mondta rossz háziasszony vagyok. Szóval sokat stresszelek. Szerintetek érdemes felkeresnem szakembert hogy kicsit könnyebben vegyem ezeket a dolgokat?


2023. aug. 16. 09:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elefeljtettem oda írni hogy fülzúgás is alakult ki nálam, a doki szerint a sok stressztől mert nem nagyon lát semmit. Illetve elég sokszor van húgyúti fertőzésem, nem tudom hogy emiatt van-e, de el tudom képzelni.
2023. aug. 16. 09:22
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem érdemes lenne felkeresni egy pszichológust. Illetve átmenetileg talán egy takarító sem ártana, amíg ön rendben jön. Vannak olcsóbban, és egyedül dolgozó takarítók, nem takarító cégekre gondolok. Az ön, és a gyerekek mentális egészséges a legfontosabb. A gyerekek is érzik ha az anya feszült. A férjét inkább nem kommentálom.
2023. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket imadjak a szichologusok mert konnyu esetek, dol a $$$ es tartos kezelest "igenyel". Szerencseje lesz. a nehez eseteket peldaul ongyilkos hajlamok, azokat nem szeretik, az felelosseg meg lehet nem is fizet mert nem tud, nincs motivalva a javulasra, akkor minek vallalta el?


Na mindegy, kivalo alkalom lesz neki ez, hogy nektek milyen, majd kiderul, biztos jo, egyutt van a csalad.

2023. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy párterápiát is ajánlanék esetleg. Akár az egyéni mellett, akár ahelyett. Nem jó a párkapcsolatotok, és a párodnak is változnia kellene.
2023. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!