Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakember segíthet?...

Milyen szakember segíthet? Aki élt már át hasonlót mesélne? Egyelőre azt sem tudom, hogy beteg a férjem, vagy ez egészen más. Állandó hangulat ingadozás, letargia ami jön és másnap úgy tesz mitha semmi sem történt volna.

Figyelt kérdés

33 éves a férjem. 3 gyerekünk van. Kamionos, jól keres, anyagilag nem vagyunk veszélyben. Szép nagy házunk van, 2 kocsi. Szóval elvagyunk. Amióta csak ismerem, 13 éve, nagyon fura tud lenni. A büszkesége túl nagy, soha de soha nem ismeri be a hibáit, még azok miatt is én kérek elnézést sokszor, h béke legyen. Nem veszekszunk sokat, csendben vagyunk de feszültseg van. Jön egy hullám, és onnantól tilos hozzá szólni, mert maga alatt van és ő szinte a létezését is utalja. Bunkó, szótlan, boldogtalan. Jön és múlik. Sertődés mindenen. Sosem beszélunk érzelmekről, sosincs gyengéd ölelés, csók abszolut.

Szeret, de ebből nem érzek semmit. A gyerekekkel jobban bánik, mindent megkapnak, de velük sincs érzelmi szál. Barátokkal nyaralunk és odáig fajult hogy 5 napból 4et nem lehet hozzá szólni. Ezzel 2 család nyaralásat húzta le a wc-n. Bunkó, maga elé néz,mint aki vérig van sértve mindig. Azt mondták hatalmas csalódás ahogy bánik mindenkivel. Egész héten a seggét nyaltuk mind. Mondtam hogy kérjen bocsánatot de abszolút nem érti hogy miért is kellene. Mondtam hogy elfogom hagyni - jó!! Ennyi a válasz. Szeretem és normális családot akarok a fiúknak is de hogyan tovább így..

Tőlem mindent megkap. Kedves, figyelmes vagyok, imádok vele szexelni, már ha kapható rá.

Mindig tudni akarom mi van vele, mit érez, mitől boldog. De úgy érzem kevés vagyok már ide. Szakember kellene, de pszichológus vagy ki?


2023. aug. 18. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem depressziós+tuti társul mellé más baj is.
2023. aug. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A depresszió esélyes szerintem is.

Mire gondolsz a más baj alatt?

2023. aug. 18. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Válóperes ügyvéd. Ha magától nem kér segítséget, akkor te csak arról dönthetsz, hogy így is kell vagy nem.
2023. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!