Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelentős hangulat ingadozásaim...

Jelentős hangulat ingadozásaim vannak. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje tudom magamról hogy kissé depressziós vagyok, az iskolában történő cikis helyzeteket elég nehezen élem meg, viszont meglepően szélsőségesek az érzelmeim. Van hogy alapból depisen kelek fel reggel, ilyenkor ostobának és értéktelennek érzem magam, időnként suicide gondolataim is támadnak. (Múltkor úgy lejárattam magam, hogy konkrétan ki feküdtem a sínekre) Máskor meg teljesen ép és egészséges vagyok, tele önbizalommal, ilyenkor mindig rájövök hogy ami miatt korábban meg akartam ÖLNI magam, valójában nem is annyira gáz és senkit nem érdekel. Tudom hogy tinédzser kórban csak úgy tombolnak bennem a hormonok, de szerintem ekkora mértékű hangulat ingadozás semmiképpen sem egészséges. Kezdek összezavarodni saját magammal kapcsolatban. Lehet hogy Borderline szindrómában szenvedek? Mi a véleményetek? És mit javasoltok?

16/f



2023. febr. 10. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

A borderlinet felejtsd el, az max kialakulóban lehet, ha más tényező is közre játszik.

Keress egy szakembert, sokat tud segíteni, én is most azt várom, mikor jön el az időpontom, mert már kínoz a szorongásom.

Próbáld a rossz kedved feldobni, ha az van, csinálj olyan dolgokat amik kikapcsolnak.

A családi háttér is közrejátszik. Bántanak otthon? Vagy minden rendben van?

Ha akarsz beszélgetni írj rám pmben, valamennyit lehet tudok segíteni.

Úgyszint 16/l

2023. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!