Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol lehet valami papírt vagy...

Hol lehet valami papírt vagy akármilyen kézzel fogható dolgot szerezni arról hogy misofoniam van?

Figyelt kérdés

Olyan 6-7 éves korom óta van.

Egyszerűen fizikai fájdalmam van és könnyen dührohamot kapok vagy éppen elsírom magam attól ha valaki csámcsog horkol vagy kattogtat valamit.

A családom azt hiszi hogy veszekedni akarok, pedig nem, én tényleg érzem ezeket és nem vesz komolyan senki se.

16/L



2023. aug. 19. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológus segíthet megoldani a problémát.
2023. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vinnének oda se. Csak annyit tudnak mondani hogy ne füleljek már más hogy eszik meg alszik. Én nem fülelek, én HALLOM. Aztán megy a sértődés hogy külön akarok enni és becsukom a szobám ajtaját éjszaka...
2023. aug. 19. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mutass nekik egy netes leírást róla, hadd lássák hogy ez egy létező jelenség, hátha megértik hogy szakember segítségére van szükséged!
2023. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megtörtént. A két legkisebb testvérem (ikrek) megértette de a többieket nem érdekelte.
2023. aug. 19. 00:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha hatalmas veszekedések születnek abból ha megkérek valakit hogy ne csámcsogjon már, mert ez sértő nekik hogy beleszólok hogy egyenek.
2023. aug. 19. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:

A mizofóniát valami kiváltotta, nekem gyerekkorom óta volt, most vagy 35, és nekem a lyme kór váltotta ki.


[link]

2023. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vagyok
2023. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abba nyilván nem szólhatsz bele, hogy mit hogyan csinálnak. Valahogy próbáld megértetni velük, hogy külön akarsz enni, és ez így is marad, míg el nem visznek valamilyen terápiára.
2023. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!