Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem hiba vagyok és jobb...

Úgy érzem hiba vagyok és jobb lenne ha nem lennék.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenki számára teher vagyok és csak elrontok mindent.Nem látom sok értelmét így élni.Mit tegyek?

2023. aug. 20. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert erzed ugy?
2023. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért?
2023. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik velem senki es csak eldobnak engem az emberek meg a szuleimet se erdeklem es csak teher vagyok mindenkinek meg sok mindent elrontok
2023. aug. 20. 00:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 111-116 segélyvonalat, szeptemberben pedig menj be az iskolapszichológushoz. A szüleidet nem tudod megválogatni, a barátaidat viszont meg tudod. Ha kedves és figyelmes vagy másokhoz, és ezért szívesen beszélgetnek, töltenek időt veled.
2023. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, fordítva 116-111. Kék Vonal. Chatelni is lehet a honlapjukon.
2023. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már probáltam de nem segített sokat.Iskolapszichólogushoz meg nem engednek a szüleim.Idő töltés alatt mit értesz?
2023. aug. 20. 01:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha gondolod írj
2023. aug. 20. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Első alkalommal elmehetsz az iskolapszichológushoz szülői engedély nélkül, és utána ő próbálja meg rávenni a szüleidet, hogy engedjék, mert az szolgálja az érdekedet, ők pedig kötelesek a testi-lelki egészségedről gondoskodni. Időtöltés az iskolai büfébe vagy az udvarra együtt lemenni, együtt menni a menzára, suli után fagyizni, plázába. Ha te kedves vagy, odafigyelsz másokra, érdeklődsz, esetleg segítesz, akár csak megfogni a táskájukat, míg ők felveszik a kardigánjukat, vagy odaadni a leckét, akkor a hozzád hasonló stílusú emberekkel harmóniába tudtok kerülni.

Az elrontok mindent-tel túlzásba esel, mindenki, ideértve a felnőtteket is, elront naponta többféle dolgot, csak nem akad fenn rajta, ez az élet része.

2023. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, írj rám
2023. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!