Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez kezdődő pánikbetegség lehet?

Ez kezdődő pánikbetegség lehet?

Figyelt kérdés
Generalizált szorongásos zavarral diagnosztizáltak 2 éve. Egy idő után a gyógyszert abbahagytam, jól tudtam kezelni a gondolataimat. Viszont az utóbbi időben a szorongás mellett vannak ilyen pánikrohamhoz hasonló kilengéseim. Hirtelen rámtör egy intenzív félelem,amivel nem tudok mit kezdeni. Ilyenkor ha társaságban jön rám,akkor elvonulok egy helyre,ahol egyedül vagyok és figyelek a légzésemre,így pár perc után rendeződik. Viszont van egy pánikbeteg ismerősöm és láttam már pánikroham közben,az sokkal durvább volt ennél, így nem tudom mi lehet ez.

2023. aug. 20. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokféle erősségű pánikroham létezik. A hirtelen fellépő intenzív fèlelem pedig tipikusan egy pánikroham ismertetője. Meg úgy nèz ki, hogy tudod annyira kontrollàlni, hogy ne fajuljon el annyira mint az ismerősödnél.
2023. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjél vissza az orvoshoz. A jóváhagyásával álltál le a gyógyszerről?
2023. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!