Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő pánikbetegség?

Kezdődő pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Néhány napja vettem egy új kocsit, egy olyan modelt ami 15 éve álmaim autója. " nappal később megállított a rendőr, olyan dolgok miatt, amiket nem is tettem, és megjelölte a kocsit is, és a jogosítványomat is. Ez azt jelenti, ha a következő egy évben bármi hasonlót csinálok, elárverezik az autót. Erről tudni kell, hogy ezt gyakorlatilag bármiért odaítélheti a rendőr, bizonyíték nélkül, a saját szubjektív véleménye alapján. Pl. Túl gyorsan fordulsz be valahol, Túl kis ívbe kanyarodsz, stb... Azóta folyamatosan azon pánikolok, hogy csak idő kérdése, és elveszítem a kocsit. Mit tehetnék?

2018. máj. 29. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd be a szabályokat mondjuk?
2018. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal győzheted le ami neki nincs. Ésszel, például a kocsit valaki másik családtag nevére iratod, meg ilyenek. Meg a kocsi árát inkább fektesd be hogy pénzt hozzon. Aztán nézegesd azt a rendőrt amint esőben-sárban-fagyban-szélben kint szolgál és véd, no meg szívatja a tisztességes polgárokat mert hát azt könnyebb mint a bűnözőt. Miközben neked meg tőkejövedelmed termeli a fizetésének többszörösét.
2018. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.es! Ott se jártam akkor, ahol ez az egész történt. Azt mondta ugrattam a körforgóban, levágtam és egyenesen keresztülhajtottam, meg gyorsan is mentem. Ahol ez állítólag történt nem is jártam, mert vittem haza munkatársamat. Ettől nem messze igen, de ott meg balra lefordultam a körforgalomban az első kijáraton, ezért sem értem hogy "vághattam le". Tudni kell, hogy ezt bármiért odaadhatja. Van aki azért kapott mert turbós a kocsija, és a rendőr szerint versenyzik stb... Viszont láttam aznap este kölyköket, akik tuningolt kocsikkal csapatták ott ahol a rendőr mondta, és láttam egy nagyhangú fekete BMW-t. Valószínűleg azzal kevert össze. Az enyémről tudni kell, hogy külsőre át van alakítva, így semmit nem kell tennem, a rendőr máris azt fogja hinni hogy valami utcai versenyző hülyegyerek vagyok. Nem részletezem tovább a szitut, biztos vagyok benne, hogy nem engem látott.
2018. máj. 29. 10:55
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, ez nem ilyen egyszerű. Ha eladom a kocsit, a jelölés akkor is rajta marad, és az új tulaj viszi tovább. Bekerült az automatikus rendszám leolvasó rendszerbe, és mostantól ha egy rendőr elmegy mellettem, azonnal be fog jelezni, hogy a kocsi meg van jelölve. Sajnos sehogy nem lehet kivédeni. De ahogy írtam, bármiért odaítélheti a rendőr, ha ő úgy gondolja hogy te antiszociálisan viselkedsz. Nem kell semmilyen bizonyíték hozzá, nem olyan mint mondjuk egy gyorshajtás. Ha ez megtörténik másodszor, megy a kocsi az árverésre.
2018. máj. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!