Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nehezen élek és élem...

Nagyon nehezen élek és élem meg a mindennapokat a mindennapjaimat de azért túráztatva vagyok isten és a sors az ördög sátán által most önök mit tennének a helyemben?!

Figyelt kérdés

Ez van az megy évtizedek óta mostmár, hogy nyögöm ezt a bal szerencsés életemet a karmámat a bal sorsomat!!! :'-(

Mindig egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életemben nyugtattam/nyugtatgattam magamat én szerintem már kicsi koromtól kezdve kis gyermek korom óta kis kölyökként is mind a mai napig napjainkig!!!



#élet #sors #karma #nyögvenyelős
2023. aug. 21. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Énnekem nekem számomra ha valakinek tök negatív volt az élet utam!!!

Mindig akadályok gátak falak vettek körül mindig és most is

Mindig falakba ütközök itt életem végéig!!!

Egy szóval semmi se jött össze nem is sikerült semmi

Én nem vagyok a magam ellensége de erre mondom azt, hogy a sors mindig is ellenem volt pedig én nem hívtam ki a sorsot magam ellen visszafogottan éltem az életemet!!!

2023. aug. 21. 17:11
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt vagyok azért már felnőttként

Mindjárt két hónapon belül harminc négy éves és csak már egyre idősebb és öregebb leszek én!!!

És csak egy beteg-sérült fogyatékos homoszexuális ember vagyok és voltam világ életemben tisztelt felhasználók!!!

2023. aug. 21. 17:13
 3/3 A kérdező kommentje:
A család segítő szakszolgálathoz mindig fordulok segítségért aztán csak azzal avval játszanak szórakoznak, hogy elkérik az ember telefonszámát a telefonszámomat és sohasem egyetlen egyszer sem keresnek meg csak énnekem nekem kell az ő nyakukra járni és a sarkukba lenni már roppantul unalmas és gyötrelmes ez a része is nem csak az én nulla semmit nem érő emberi életem:-(:-s!!!
2023. aug. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!