Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szorongásoldóval/nyugta...

Milyen szorongásoldóval/nyugtatóval lehet rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Antidepresszánst már szedtem többfélét, évekig, azok nem értek semmit.

A terápia segített, de azt most nem tudom rendszeresen megoldani.


Nagyon rossz állapotba kerültem az elmúlt hetekben és már a munkavégzésemet is fenyegeti.


Frontin segít amikor a kiborulások vannak, de attól pár óra múlva nagyon elálmosodok. Van valami olyan gyógyszer, amit így lehetne szedni?

Tudom, nyilván orvos dönti el, inkább az érdekelne, van e valakinek tapasztalata, találtak e olyat, ami bevált.



2023. aug. 22. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem éppen nyugtató de szorongásra kaptam béta blokkolót, miután beveszem lassul a pulzusom és megnyugszom, ezzel elvagyok melóba
2023. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van egy nagyon jò idegnxugtatò gyògyszer, amu elviszi a félelmedet, de nem tudom, hogy Magyaroszàgon lehet e kapni; Lexotamil a neve. Vényköteles!
2023. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
0%
ez összefügg, mint 1. írja, próbálj meg bétablokkolót.
2023. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szertralin
2023. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!