Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez így normális? Rendesen...

Amber2.0 kérdése:

Ez így normális? Rendesen hiányzik a sírás. Nem tudok, ha hihetetlen ha nem. Nagyon érzékeny vagyok, de mamám halálakor sem sírtam, mikor megbántanak most már csak kívánni tudnám hogy tudjak, vagy ha lekiabálnak. De nem jön egy könnycsepp sem->

Figyelt kérdés
maximum bekönnyezek, de semmi más. Ez ellen mit tudok tenni? Ez normális?

2023. febr. 1. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Furán fog hangzani, de keress "sírós" filmet. Van hogy olyan szinten belefásul az ember a sok bajba, hogy egy fikció könnyebben sírásra készteti. Ismered a cinema therapy youtube csatornát? Akár azokból is válogathatsz amiket ott kiveséztek. https://www.youtube.com/@CinemaTherapyShow


Mondjuk én a Coco kapcsán találtam meg őket, de érdekes amiket mondanak. Aztán lehet hogy neked pont nem jönne be...

2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Ez mekkora hülyeség.

Majd ha ledobják ránk az atomot, majd fogsz.

Véreset. És utoljára.

2023. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi fura benne én is voltam vele így néha hogy nagyon sírni szeretnék de nem tudtam

Szerintem az ért lehetet mert mindig visza fogtam a sirást és nem szeretem sírni

Anno 8 évesen


Amúgy tipre nem jó helyre írtad a leírást de nem baj van ez így :D

2023. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!