Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániákus hazudozó szülő...

Mániákus hazudozó szülő tönkreteszi az életedet, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Mindenben hazudik, ha lebukik, neki áll feljebb. A baj annyi, hogy én egyetemista vvagyok. Addig is elmegy, hogy a táskámban, gépemben, telefonomban túrkáljon. Embereket fogad meg, hogy jelentsék mit csinálok a buszon. Zaklatót fogadott fel és hazudozik, bármit megtesz, hogy falazzon neki, mert tetszett neki, hogy a felnőtt a lányát követik, meg jelentik merre megy. Orvoshoz nem enged, ha igen, akkor is bejön és felügyel, ő mondja el, megzavarodik, ha nélküle megyek, leleteimet eldugja, hátam mögött hazudozik az orvosnak telefonban (nincsen baja, ne higyjen neki, nem tud aludni, írjon Xanaxot neki). Kidobálja a cuccaimat (körömlakk, bugyi, szempillaspirál stb.), aztán vett vénasszonynak való fehér hatlamas mamabugyit. Tampontól k...rva vagy, hajvasalót tönkretette. Ha kilépsz a szobából nekiesik túrkálni. Mikor gimis voltam rendszeresen saját magának kiírt Xanaxot kevert az italomba, higy elkábítson. Normálisan nem lehet vele beszélni, mindenben hazudik, mindben, jelentéktelen dolgokban is.
2023. aug. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod? Nem szereted magad, ezért tűröd. Az egyetem kifogás. Lehet passziváltatni, munkát vállalni és úgy elhúzni, hogy soha ne találjon meg. De úgysem fogod sajnos, mert épp elég traumát okozott ahhoz, hogy mozdulni ne merj a biztos szarból.
2023. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ez engem is érdekelne, ha valaki megosztana.

Van egy hasonló rokonom a családban, és csak rosszabb lett idővel. Minél idősebb annál hülyébb.


A legrosszabb az, hogy azt hiszi, hogy mindenki olyan, hülye, hogy el is hiszi néha a gyerekes hazugságokat amit előad.

2023. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos, ha elkapod, számonkéred, lebuktatod bizonyítékokkal, akkor még nekiáll feljebb, nemhogy beismerné, leállna.


Az a legrosszabb rémálma, hogy barátom legyen, vagy elköltözzek. Bármit összemesterkedne, illetve megtenne, hogy ez ne forduljon elő. Az is baja, ha Facebookon beszélek valakivel, mivel a gépemre is szülőfelügyelőt rakatott egyszer, hogy figyelhesse... A jelszavaimat is megpróbálta kitalálgatni. Netbankba belemásznia sikerült is egyszer...

2023. aug. 23. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű. Nagyon beteg szegény. Hogyan tervezel változtatni?
2023. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon durva az anyád, szakítsd meg vele a kapcsolatot amint tudod. Mást nem tudsz vele csinálni, megváltozni nem fog. (Ha nárcisztikus személyiségzavara van, mint ahogy gondolom, akkor biztos nem.)


Bérzaklatás, pszichotróp anyag italba csempészése, bankszámlához való jogosulatlan hozzáférés. Nem vagyok jogász, de erős a gyanúm, hogy ezek már a bűncselekmény kategóriába tartoznak.

2023. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!