Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nagyon okoskodó pszichológ...

Egy nagyon okoskodó pszichológus akihez járok azt állitja nem kéne antipszichotikumot szednem mert nem vagyok szkizofrén. Viszont voltam a SOTE-n bent feküdtem , és tesztekkel, vizsgálatokkal igazolták a skizofréniát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van értelme ilyen okoskodó pszichológushoz járni aki felülbírálja az orvosokat és folyamatosan beleszól a gyógyszerelésbe ami nem az ő kompetenciája?
2023. aug. 23. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyszer menni akartam a Tündérhegyre de azt mondták az én problémámra az ottani terápia nem megfelelő
2023. aug. 24. 15:02
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy van ilyen pszichológus, ő egy csoda, és tájékozott a témában. Nézz utána a neten, felesleges lenne szedni ilyeneket, sok értelmes orvos, pszichiáter tanulmányozza ezt, kutatások és eredmények vannak. De ha te akarod, szedd, ha te úgy vagy jól, szedd. De lehet pszichoterápiával is kezeltetni
2023. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 van pszichoterapia is skizora, de gyogyszer is kell melle!
2023. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
aki azt irta, közveszélyes lesz, téved. Holland, és más, pl Amerikai pszichiáterek régóta kutatják, eredményeik is vannak, hiba szedetni gyógyszert, ártalmas is. Nézz utána a neten. Idézem: ezek mérgek, ártanak, semmit se gyógyítanak. Ez egy butuka felfogás, hogy közveszélyesek.
2023. szept. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!